Can Yoldaşım 29. Bölüm Özeti – 28 Ağustos Cumartesi

Can Yoldaşım 29

Sandiya, Suraj Sayesinde ÖDÜLÜNÜ ALDI!

Can Yoldaşım 29.bölüm özetinde düğün esnasında işler karışmıştı. Damat tarafı gelini hurafelere dayanarak reddetmiş, Sandiya’da bu duruma itiraz etmişti. Sandiya’nın bu akıllıca konuşmasıyla durum düzelmişti. Can Yoldaşım 29.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya kendini kanıtladı! Sandiya aldığı eğitim ve yanlışların karşısında doğru duruşuyla herkesin takdirini kazanmayı başarır. Özellikle en başından beri onunla uğraşan ve sürekli zor duruma sokan Masa’nın da bakış açısı tamamen değişmiştir.

Masa Sandiya’dan özür dileyerek ona övgü dolu sözlerde bulunur. Bu durum Santoş’un bir yandan hoşuna giderken diğer yandan da Sandiya’yı gönderemeyeceği için hoşuna gitmez. Masa Sandiya’dan bir süre daha burada kalmasını ister. Evet belki Sandiya burada yapılan ritüel ve gelenekleri başaramamış olabilir. Testileri düşürmüş veya işleri becerememiştir. Ancak bunlar zamanla düzelebilecek şeylerdir. Sandiya tüm geleneklerden öte bir şeye sahiptir. İyi bir kalp ve yanlışların karşısında duracak bir cesaret!

Can Yoldaşım 29.Bölüm

Sandiya’nın şaşırtan isteği! Masa’nın burada kal isteğine rağmen Suraj gitmeleri gerektiğini söyler. Bunun üzerine Masa, Sandiya’ya hediyeler vermek ister. Ona değerli kolyeler, takılar hediye etmek ister. Sandiya bu hediyeleri kabul etmez.

Bunun üzerine Masa, Sandiya’ya kendisinden ne dilerse yapacağını söyler. Sandiya’nın isteği kadınların artık yüzlerini kapatmamalarıdır. Masa bir başkası bunu istese onu ağır cezalandıracağını ancak Sandiya istediği için bunu yapacağını söyler. Tüm kadınlara emir verir ve şalları kaldırır. Tüm bunları gören Santoş’un ise ağzı açık kalır.

Can Yoldaşım 29. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Santoş hiç mutlu değil! Ertesi gün olduğunda Suraj’ın aklında tek bir şey vardır. Okul müdürünün Sandiya’yı davet ettiği törene katılmasını sağlamak. Sandiya burada yaptıklarından sonra bunu kesinlikle hak ediyordur. Masa ve Sandiya arasında ise işler oldukça iyidir. Masa Sandiya’ya güzel şeyler söyleyerek onu hep över.

Masa, Sandiya’ya ne kadar iyi davranıyorsa Santoş’a da o kadar kötü davranır. Ondan süt ister. Santoş süt hazırlamaya giderken onu birçok sefer durdurarak yeni siparişler verir. Santoş içinden söylenip durur.

Diğer tarafta Sandiya ise havlusunu unutan Suraj’a havlu götürür. Burada yine aksilikler ikiliyi yakınlaştırır. Sandiya havluyu verirken kayar. Su aniden açılır. İkili için su soğuk olsa da bunu unutturacak kadar sıcak yakınlaşmalar yaşanır.   

Can Yoldaşım 29.Bölüm

Suraj’ın planı işe yarayacak mı? Sandiya’yı törene götürmek isteyen Suraj kendince bir plan yapar. Bu planı doğrultusunda Masa’ya işlerinin olduğunu söyler. Yeni eve biraz erken dönmelidir. Suraj bu konuşmaları yaptıktan sonra arabası olan biri gelip şehre gittiğini gelmek isteyenler varsa götürebileceğini söyler. Tabi bu adam da Suraj’ın planının parçasıdır.

Baş Tacım Başrol Oyuncusu Sushant Singh Rajput İntihar Mı Etti Öldürüldü Mü?

Suraj’ın bu planı işe yarar ve araçla eve geri dönüş başlar. Suraj’ın planları yolculukta da devam eder. Eline çivi batırarak kanatır. İğne olması gerektiğini söyler. Suraj ve Sandiya hastaneye giderken diğerleri evin yolunu tutar. Suraj bildiği bir hastane olduğunu söyleyerek Sandiya’yı törenin yapıldığı yere yakın bir hastaneye götürür.

Can Yoldaşım 28 Ağustos Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ödülünü aldı! Suraj’ın tüm planı mükemmel işler. Ancak çok korktuğu iğne olma işinden kaçamaz. Sandiya için bu korkusunu bile göze almıştır. İğneden sonra Suraj Sandiya’dan törene gitmesini ister. Törenin bu kadar yakınına gelmişken gitmelisin der. Sandiya Santoş’tan habersiz gitmek istemese de Suraj onu gitmeye ikna eder.

Suraj’ın bu güzel planıyla Sandiya törenlere katılır. Başarılı olduğu için ödül ve övgü dolu sözler alır. Suraj klinikten bunları duyar ve mutlu olur. Sandiya’nın arkadaşı Preti ise ona neler olduğunu sorar. Sandiya buraya geliş hikayelerini anlatırken Preti Suraj’ın yaptığı planı hemen anlar. Sandiya törenden sonra soluğu Suraj’ın yanında alır. İkili oldukça duygusal anlar yaşar. 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir