Can Yoldaşım 28. Bölüm Özeti – 27 Ağustos Cuma

Can Yoldaşım 28

Sandiya’nın Cahillikle SAVAŞI! Kim Kazanacak?

Can Yoldaşım 28.bölüm özetinde Sandiya oldukça zor duruma düşmüştü. Başta Suraj ile aynı odada yakalanmış sonrasında ise istenilenleri yerine getiremediği için alay konusu olmuştu. Can Yoldaşım 28.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya cezalandırıldı! Masa, Sandiya’yı yaptıklarından dolayı cezalandırır. Onu ahıra gönderir ve geceyi orada geçirmesini söyler. Oldukça soğuk geçen Hindistan gecelerinde ahırda yatmak Sandiya için çok zor bir durumdur. Nitekim diğer kadınlar soğuktan dem vurarak Sandiya için üzülürler.

Pek belli etmese de Sandiya için üzülen bir diğer kişide Santoş’tur. Sandiya’nın bu soğukta ahırda yatmasına gönlü razı olmayan Santoş battaniye alarak Sandiya’ya götürür. Ancak Suraj daha erken davranmıştır. Sandiya’nın yanına giderek ateş yakmış ve ona ısınması için battaniye getirmiştir. Santoş bu durumu görünce geri odaya döner.

Can Yoldaşım 28.Bölüm

Suraj göz dolduruyor! Ertesi sabah ise köyde dans ve geleneksel törenler olur. Bu törenlerde Suraj’ın dans edişi tüm kadınların övgüsünü alır. Suraj’ın tüm gece Sandiya için ateş yaktığını da gören kadınlar Sandiya’nın çok şanslı olduğunu söyler. Sandiya hem bu sözlerden hem de Suraj’ın dansından etkilenir.

Danslar edilirken Suraj Sandiya ile dans ettiğini hayal eder. Bu sahneyi mutlaka izlemelisiniz. Suraj bu hayali kurarken Sandiya poja için hazırlanıyordur. Masa Sandiya’yı beklerken Sandiya gelmek bilmez. Masa Santoş’un gitmesine de izin vermez. Bunun üzerine Suraj Sandiya’nın yardımına gider. Sandiya’nın sarisinin el kısmını bağlayamadığını fark eder. İkili utansa da Suraj düğmeleri kapatarak ona yardım eder.

Can Yoldaşım 28. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya testileri düşürecek mi? Masa’nın Sandiya çıkardığı zorluklar ise devam eder. Bu sefer kafasında testi taşıması gerekir. Üstelik testiler düşmemesi gerekiyordur. Testinin düşmesi uğursuzluk anlamı taşır. Sandiya oldukça zorlanır. Testileri düşürmemeyi de başarır.

Can Yoldaşım 28.Bölüm

Ancak işler sona geldiğinde karışır. Sandiya testileri indirirken tüm testi yere düşer ve kırılır. Sandiya bu durumdan dolayı oldukça büyük bir hakarete uğrar. Maşa ona kızar. Santoş’a geleneklerine uymayan böyle beceriksiz bir gelini nereden bulduğunu söyler. Santoş Sandiya yüzünden rezil olur. Masa gittikten sonra tüm sinirini Sandiya’dan çıkarır. Ona ikinci bir şans verdiğini ama onun bunu değerlendiremediğini söyler.

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar Oyuncu Kadrosu

Suraj Sandiya’nın yanında! Sandiya üzgün bir şekilde ahıra giderken ne yapacağını bilmez haldedir. Suraj kısa bir süre sonra onun yanına gelerek kendini toparlamasını ister. Kendinden örnek veren Suraj en başta hiç tatlı yapamadığını zorlandığını ama şimdi ustaca jalebi döktüğünü söyler. Sandiya’nın vazgeçmeyip çabalamasını sonunda da başarılı olacağını söyler. Sandiya birazda olsa kendine gelir.

Santoş, Suraj’ın bu tavrını görünce ona kızar. Sandiya’nın sınavı geçemediğini ve artık onu göndermesi gerektiğini hatırlatır. Suraj Santoş’un bu sözleri yüzünden oldukça üzülür. Diğer tarafta Sandiya ise dışlanmaya devam eder. Masa onu yapılacak düğün hazırlıklarından kovar.

Can Yoldaşım 27 Ağustos Cuma Günü Neler Olacak?

Santoş Sandiya’nın gitmesini istiyor! Suraj Sandiya’nın  bu üzgün halini görüp onun yanında olmaz ister. Ancak Sandiya’nın yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Santoş ise Suraj’a baskı yaparak bu kızın artık peşini bırakmasını ve onu ailesine geri göndermesini ister.

Düğünde ise oldukça ilginç olaylar yaşanır. Damadın annesi, gelinin kolunda ben lekesi olduğu için düğünü bozmak ister. Bunun uğursuzluk olduğunu bu gelinin sadece kız evlat vereceğini iddia eder. Masa’ya kendilerini kandırdıkları için şikayette bulunur.

Masa durumu anlatmak isterken Sandiya bu denli cahilliğe kayıtsız kalamaz ve duruma itiraz eder. Sandiya’nın bu itirazı tepki görse de işe yarar. Sandiya  sözleriyle adeta insanlık dersi verir. Damadın babası özür dileyerek gelini kabul edeceklerini ilan eder.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.