Can Yoldaşım 271.Bölüm Özeti – 27 Nisan Çarşamba

Can Yoldaşım 272

Santoş Pakistanlı Gelin İSTEMİYOR! İşler Karıştı!

Can Yoldaşım 271.bölüm özetinde Pakistan’a giden Sandiya ve Suraj orada pekte güzel bir durumla karşılaşmaz. Serseriler yapılacak töreni engellemek için önce sahte bomba alarmı verdirmiş ardından da Hindistan bayrağını çalmıştı. Sandiya ise töreni yapmakta kararlıdır.  Peki 271. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 271.bölüm özeti devam ediyor.

Problemi çözdü! Kayıp bayrak ipe asılı şekilde bulunur. Törene kısa bir süre kalmıştır. Sandiya bayrağı nasıl alacaklarını düşünür. Suraj burada diğer polisleri gazlar. Herkesin güveni tekrar yerine gelir. Polisler insan piramidi yapmaya karar verir. Birbirinin omzuna çıkarak üçgen oluştururlar. İlk deneme başarısız olur.

İkinci deneme için tekrar bir araya gelen polisler bu sefer başarılı olurlar. Sandiya piramidin en tepesine çıkar ve bayrağı alır. Böylelikle bayram kardeşlik içinde kutlanır. Serseriler ise öfkeden deliye döner. Sandiya ve Suraj mutlu şekilde Hindistan’a gelir. Santoş onları görünce mutlu olur. İkili için girdiği panik boşunadır. Suraj Pakistan’ın tıpkı Hindistan gibi olduğunu sadece kıyafetlerin farklı olduğunu söyler. Bu arada Arzo ve ev halkı Sandiya’nın Pakistan’a geldiğini gazeteden okur. Onu ararlar ve neden ziyarete gelmediğini sorarlar. Bu kadar yakındayken birbirleri ile karşılaşmamaları şaşırtıcıdır. Sandiya bu sözlere anlam veremez.

Aile gerçeği bilmiyor! Tüm bu karmaşanın gereği ise şöyledir. Arzo’nun yaşadığı Haydarabad Pakistan’da bulunur. Aynı isimde bir şehir de Hindistan’da vardır. Rahtiler, Arzo’nun Hintli olduğunu zannederler. Hatta Mena bile Hindistan’daki Haydarabad gittim ve onları gördüm diye yalan söyler. Kısaca tüm Rathiler, Arzo ve ailesini Hintli zannediyordur. Arzo’nun yengesi Mehek tüm bu durumu anlar. Mehek bu gerçeği saklamaya karar verir. Bu işin çok eğlenceli olacağını düşünür.

Can Yoldaşım 271.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nitekim Mehek’in bu düşüncesi de yersiz değildir. Santoş Pakistan’dan getirilen hediyeleri bile istemez. Pakistan’a karşı büyük bir soğukluk ve korku besler. Sandiya bu konuda Santoş’la konuşsa da onunla anlaşamaz. Santoş biz eski insanlar politikadan anlamayız der. Evimizde sadece huzur isteriz. Pakistan’dan gelecek şeyler evime huzur getirmez der.

İşler karışıyor! İki ailede evlilik için hazırlıkları tamamlar. Resham ve Arzo hediyeler alırlar. Artık uçuş için hazırdırlar. Mehek bu işin çok keyifli olacağını düşünür. Arzo’nun Pakistanlı olduğunu öğrenince onu geri yollayacaklar der. Sandiya ve aile uçuş günü Resham ve Arzo almaya giderler.

Ancak sadece Resham’ın gelmiş olduğunu öğrenince şaşırıp kalırlar. Resham Arzo’nun gelmediğini söyler. Aile bunun nedenini merak eder. Resham vize alamadığını söyleyecekken Mehek araya girer ve yalan söyler. Sağlık nedeniyle gelmediğini anlatır. Resham, Mehek’in neden yalan söylediğini anlamaz. Mehek ise gerçeğin açığa çıkmasını engellemeye devam eder.

Can Yoldaşım 271.Bölüm Özeti – 27 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

Santoş ne yapacak! Resham Mehek’i köşeye çekerek neden yalan söylediğini sorar. Mehek onları endişelendirmek istemedim der. İşleri biraz daha karıştıran mesele ise Chotu’nun yengesinin gelişi olur. Santoş ve aileye kızan yenge onlara neden Chotu’yu Müslüman bir kızla evlendiriyorsunuz diye çıkışır. Burada Resham araya girer. Arzo’nun yetim olduğunu söyler. Üstelik bu evliliği Chotu’nun ölen annesi onayladı der. Bu durumda yumuşar. Herkes dinlere karşı hoşgörülü olduğunu açıklar.

Ancak Pakistanlı meselesi henüz çözüme ulaşmamıştır! Ailenin anlam veremediği şeyler ise giderek artar. Örneğin Arzo yolladıkları paketin yanlış adres nedeniyle gitmeyişi. Sandiya bu duruma anlam veremez. Ayrıca Mehek Santoş’un Pakistan’a karşı olan nefretini de görünce mutlu olur. Gerçekler ortaya çıktığında epey eğleneceğini düşünür. İşleri giderek daha bir esrarengizleştiren ise Mena’nın yerde bulduğu para olur. Menakşi paramı düşürmüşüm diyerek hemen cebe indirmek ister. Emily paraya baktığında bunun Hint parası değil Pakistan parası olduğunu söyler. Herkes şoke olur.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın