Can Yoldaşım 270.Bölüm Özeti – 26 Nisan Salı

Can Yoldaşım 271

Sandiya Saldırıya PLANI! Bombalı ÇİÇEK!

Can Yoldaşım 270. bölüm özetinde Sandiya görev için Pakistan’a giderken Suraj’da ona eşlik etmişti. Vikram ve Mena ise kız isteme için gitmişti. Santoş bu iki durumdan da endişelenmişti. Özellikle Sandiya’nın Pakistan’a gidişinden. Diğer tarafta Arzo ise görücülerini heyecanla bekler.  Peki 270. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 270.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın kavgası! Vikram ve Mena otele giriş yapar. Otel ve olanaklar muhteşemdir. İkili adeta tatile gelmiş gibidir. Bu esnada Sandiya ve Suraj ise görev öncesi pazarda gezmeye karar verirler. İkili tatlıcılara ve kıyafet dükkanlarına girerler. Sandiya ve Suraj Pakistan’ı çok sever. İnsanların ön yargılarını aksine burası oldukça güzel bir ülkedir. Tıpkı Hindistan gibidir. İnsanlar mutlu şekilde işlerini yapmaktadır.

Sandiya ve Surja’ın gezindiği bölgede şans eseri Resham ve Arzo’da gezmektedir. Onlarda Hindistan’a gitmeden önce hediyeler almak için pazara çıkmıştır. İki taraf içinde bu güzel havayı bir serseri bozar. Arzo’nun Hintli biri ile evleneceğini duyan bu serseri ona kızar. Hintlilerin düşman olduğunu söyler. Pakistan’da erkek mi yok diye çıkışır! Resham’ın kızını köle olarak vereceğini söyler. Arzo adama çıkışırken Resham onu alıp uzaklaşır.

Barış elçisi Sandiya! Bu esnada Sandiya konuşmaları duyar. Adama çıkışır ve yanlış düşündüğünü söyler. Serseri sende kimsin derken Sandiya Hintli olduğunu açıklar. Sandiya’nın kardeşlik ve hoşgörü konuşması etraftaki insanların da desteğini alır. Yaşlılar Sandiya’nın doğru söylediğini bu düşmanlığın son bulması gerektiğini ister. Tabi serseri öfkelenir. Arzo ve Resham uzaktan bu konuşmayı duyar ve mutlu olur.

Can Yoldaşım 270.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sadiya barış konferansına gider. Orada yine barış konulu bir konuşma yapar. Bu esnada Suraj ise pazarda bilezik bakar. Satıcı Suraj’ın Hintli olduğunu fark eder. Onu kazıklamaya karar verir. Arzo bunu görünce adama kızar. Adam ise Hintlileri kazıklamanın günah olmadığı cevabını verir. Suraj Arzo’nun bu hareketini takdir eder. İkili güzel bir sohbet yaparlar. Ancak birbirlerinin yüzünü göremezler.

Sandiya tehlikede Arzo eve gittiğinde görücülerin hala gelmediğini fark eder. Resham evlilikten vazgeçtiklerini düşünür. Mena ve Vikram’ın tatil yaptığından habersizlerdir. Üstelik ikili ellerindeki tüm takıları ve paraları da çaldırmıştır. Mena Resham’ı arayarak Vikram’ın hastalandığı yalanını uydurur. Bunun üzerine Resham Hindistan’a geleceklerini söyler. Onlardan vize işlemlerİ için davet göndermesini söyler.

Diğer tarafta ise Sandiya’ıy büyük bir tehlike bekler. Ertesi gün katılacağı bayram töreninde serseriler Sandiya’ya haddini bildirmek ister. Ona yapacakları saldırıyla güçlerini göstereceklerdir. Bunun ilk adımı ise hızlı olur. Sandiya ve Suraj otele geçer. İkili romantik anlar yaşar. Suraj Sandiya’ya Pazar yerinde karşılaştığı kızı anlatır. Sandiya bu hikayeden mutlu olur.

Can Yoldaşım 270.Bölüm Özeti – 26 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Bomba paniği! İkili resepsiyona iner. Tatlıları tadarlar. Diğer memurlarda gelir. Sandiya bu esnada bir çınlama sesi duyar. Çiçeğe doğru yanaşır ve sepetteki çiçekleri tek tek dikkatlice çıkarır. Çiçekler çıktığında sepetteki bomba ortaya çıkar. Suraj paniklerken Sandiya oldukça sakindir. Bunun bir sabotaj denemesi olduğunu söyler.

Herkes şaşkındır çünkü Sandiya bombayı eline almıştır. Sandiya etrafındakilerden paniklememelerini ister. Bu sadece basit bir saat der. Korkutmak için konulmuş. Amaçları töreni engellemek. Nitekim bu girişim başarılı olmaya da yakındır. Tüm memurlar korkar. Töreni iptal etmeyi bile düşünürler.

Ancak Sandiya kararlıdır. N ne olursa olsun bu tören yapılacaktır. Arzo ve Resham ise vize görüşmesi için dışarı çıkarlar. Ancak bayram olduğu için tatil günüdür. İkili işlemleri yapamaz. Kutlamaları gören Arzo alana bakar. Burada bir hırsızlığa şahit olur. Bir adam törende kullanılacak Hindistan bayrağını çalar. Arzo durumu Sandiya’ya anlatır. Sandiya çalan hırsızı ararken törene kısa bir süre kalmıştır. Sandiya ne olursa olsun bayrağı bulup töreni yapacağım der! Bu tören iptal olmayacak!

Bir yanıt yazın