Can Yoldaşım 27. Bölüm Özeti – 26 Ağustos Perşembe

Can Yoldaşım 27

Sandiya ve Suraj Yatakta YAKALANDI!

Can Yoldaşım 27.bölüm özetinde Suraj yeni bir karar alarak Mohit’in şekerci dükkanında çalışacağını ilan etmişti. Santoş ise oğlunun fikirlerindeki bu değişimden Sandiya’yı sorumlu tutarak üzülür. Can Yoldaşım 27.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’ya iş teklifi! Ertesi gün Santoş’un memnuniyetsiz hali devam eder. Bu arada konağa sürpriz bir konuk gelir. Bu konuk bir okul müdürüdür. Müdürün buraya geliş amacı başarısıyla herkesin dikkatini çeken Sandiya’ya övgülerde bulunmak ve ona okulunda iş teklif etmektir.

Sandiya bu teklif için çok mutlu olur. Ancak onun kararından ziyade ailesinin ne karar vereceği daha önemlidir. Suraj bu konuda öncülük yapıp Santoş’la konuşur. Santoş bu konuya müdahil olmak istemez ve ne yaparsanız yapın der.

Sandiya’nın zorlu akraba ziyareti! Sandiya’da Santoş ile bu konuyu konuşur. Santoş aynı umursamaz tavrı ona da sergiler. Ancak Santoş’un düşünmesi gereken asıl mesele geliniyle beraber gideceği aile ziyaretidir. Sandiya’ya bu ziyaret için hazırlanmasını söyler.

Can Yoldaşım 27.Bölüm

Tüm aile köye giderler. Sandiya Suraj’ın köyünü ve akrabalarını görünce çok şaşırır. Çünkü bu köydeki adetler oldukça ilginçtir. Tüm köy kadınları şallarıyla yüzünü kapatıyor ve kimseye göstermiyordur. Santoş Sandiya’dan aynı davranışı yapmasını ister. Sandiya kafası şalla örtülü şekilde yürümeye başlar. Önünü düzgün göremediği için bir hayli zorlanır.

Can Yoldaşım 27. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya zor duruma düşüyor! Nitekim bu esrarengiz adet yüzünden Sandiya yolunu kaybeder. Köyün şefi olarak tanıyacağımız Masa adındaki bir kadının yanına gider. Masa Sandiya’yı köye gelecek polis memuru sanarak ona iyi davranır.

Ancak Santoş’un gelişiyle durum yanlış anlaşılma açığa çıkar. Masa, Sandiya’ya kızarak yüzünü tekrar örter. Onunla aynı konumda oturduğu içinde kızar. Santoş Sandiya’nın zor duruma düşmesinden memnundur.

Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek Başlıyor!

Sandiya bu farklı ortama istemese de hızla adapte olur. Masa’nın ayaklarına dokunma adetini öğrenir. Ayrıca herkesin bu kadının etrafında pervane olduğunu fark eder. Sandiya istemese de ortama uyum sağlar.

Can Yoldaşım 27.Bölüm

Sandiya ve Suraj odada kilitli kaldı! Sandiya odasına geçtiğinde ise bavulunun karıştığını fark eder. Suraj’ı bulup karışan bavulları düzeltmeye karar verir. Ancak buradaki kurallar gereği erkekler ve kadınlar farklı yelerde kalmaktadır. Sandiya bunu bilmeden Suraj’ın yanına gider. Suraj Sandiya’nın buraya gelmemesi gerektiğini söylerken kapıdan gelen ses ikiliyi panikletir.

Sandiya saklanırken dışarıdaki adam odanın boş olduğunu zannederek kapıyı kilitler. Sandiya ve Suraj odada mahsur kalırlar.

Can Yoldaşım 26 Ağustos Perşembe Günü Neler Olacak?

Sandiya ve Suraj yatakta yakalandı! İkili odada mahsur kalırken Suraj bir an önce Sandiya’nın buradan çıkması gerektiğini söyler. Buranın geleneklerine göre eşlerin birbirleriyle konuşması ev aynı ortamda bulunması yasaktır. Bu yüzden Suraj duvardaki aralıktan çıkmaya çalışır ancak başaramaz.

İkili odadan çıkmanın yollarını ararken Sandiya’nın yokluğu ise oktan fark edilmiştir. Masa Santoş’a Sandiya’yı sorar. Ardından hep birlikte Sandiya’yı aramaya koyulurlar. Suraj ise üstüne çıktığı tabureyi kırdığı için aralığa yetişemez. Sandiya’nın çıkmasını sağlamak için onu omzuna çıkartır.

Santoş şoke oldu! Suraj’ın bu hamlesi başta iyi gibi görülse de ikili tekrar dengesini kaybeder. İkili yatağın üzerine üst üste düşerler. Sandiya düşerken çığlık attığı için onu arayan Santoş ve Masa odaya dan diye girer. Sandiya ve Suraj’ı üst üste gören kadınlar şoke olur.

Sandiya ve Suraj durumu açıklamak istese de kimse onu dinlemez. Masa Santoş’a laf söyleyip giderken Santoş’ta Sandiya ve Suraj’a demediğini bırakmaz.

Sandiya bu zor duruma rağmen hem Suraj ile motivasyonlarını yüksek tutmaya çalışır. Ancak buranın gelenekleri Sandiya’nın yine azarlanmasına sebep olur. Maşa Sandiya’dan kendine kına sürmesini ister. Sandiya bunu beceremez. Maşa öfkeden delirir. Bu yüzden akşam olduğunda Maşa Sandiya’yı temizlik yapması için ahıra yollayarak onu cezalandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir