Can Yoldaşım 263. Bölüm Özeti – 19 Nisan Salı

Can Yoldaşım 263

Suraj Lalima’yı  Koruyor! ASIL KATİL LALİMA!

Can Yoldaşım 263. bölüm özetinde Suraj Sandiya’yı bağlayarak dükkana kilitlemişti. Suraj’ın amacı gerçekler ortaya çıkmadan Santoş’u yollamaktır. Suraj amacını gerçekleştirirken Satya Sandiya’yı kurtarmış ve Suraj’ı yakalamıştı. Suraj yaptıklarından dolayı tutuklanarak sorguya götürülmüştü.  Peki 263. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 263.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj itiraf etti! Satya karakolda Suraj’ı sorgulamaya başlar. “Sandiya’yı neden dükkana kilitledin? O senin eşin, insan eşine neden böyle bir şey yapar?”. Suraj bu soruyu cevapsız bırakır. Ancak Satya’nın soruları bitmez. Dükkanında kanlı gömlek bulundu Suraj Rati! Suçunu itiraf et ve kurtul! Suraj bu sözlere karşı da sessizliğini bozmaz.

Satya onu sıkıştırmaya devam eder. Gömleğin incelendiğini, itiraf etmesen bile kanıtların sağlam olduğunu anlatır. Satya’nın tüm bu baskısı sonunda işe yarar. Suraj Mohit’i öldürdüğünü itiraf eder. Tüm aile bu itiraf karşısında şoke olmuştur. Sandiya gözyaşlarını tutamaz.

Mohit’i ben öldürdüm! Satya Suraj’dan olayları anlatmasını ister. Cinayeti nasıl işlediğini sorar. Suraj hikayeyi anlatır. Hikaye kısaca şöyledir. Mohit borç batağına batmıştır Borcunu ödemek için Lalima’nın düğün parasını çalmıştır. Suraj Mohit’in bunu yaptığını fark etmiş onu engellemek istemiştir. İkili tarlada kavgaya tutuşmuş, Suraj önce taşla Mohit’in kafasını kanatmış ardından ikili tartışırken Mohit kafasını çarparak ölmüştür. Suraj’da korkarak kaçmıştır.

Can Yoldaşım 263. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arun bu itiraf karşısında kendini kaybeder. Oğluna tokat atar. Mohit’e bunu nasıl yaptığını sorar. Ancak Suraj’ın bu itirafına rağmen Lalima’nın kaçışı hala şüphe çekici bir durumdur. Satya ayrıntıları inceleyeceklerini söyler. Suraj’a hikaye üzerinden detaylı sorular sorar. Suraj bu soruları yanıtlamaya çalışır. Sandiya ise bu olanlara inanamaz. Suraj’ın böyle biri olmadığından emindir. Gerçeği ortaya çıkaracağım der. Suraj Sandiya’nın inadından korkar. İtirafının yalan olduğunun anlaşılmasından endişelidir.

Asıl suçlu kim? Suraj’a ait deliller adli tıpta incelenir. Delillere göre Suraj katil durumundadır. Ancak şüpheli durumlar Satya’nın kafasını karıştırır. Öncelikle Lokesh’in anlamsız itirafının nedeni belli değildir. Emily kızını korumuştur. Ama Lokesh kimi korumak istedi? Satya bu sorunun üzerine gitmeye karar verir.

Sandiya ise önemli bir ipucu elde eder. Lalima’nın giymediği kıyafet kuru temizlemeden gelir. Temizlemeci üzerinde ki kırmızı toprak lekesinin geçmediğini söyler. Sandiya bu işin içinde Lalima’nın olabileceğini düşünür. Görgü tanıklarıyla konuşur. Olayın olduğu gün Laima’nın üzerinde bu kıyafetin olduğunu öğrenir. Ancak Lalima farklı kıyafetle gelmiş ve bu kıyafeti temizlemeye vermiştir.

Can Yoldaşım 263. Bölüm Özeti – 19 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Lalima ağzından kaçırdı! Bu şüphelerin üzerine Sadiya Lokeshi görür. Lokesh ondan kaçar. Sandiya koşarak Lokesh’i yakalar ve ondan gerçeği itiraf etmesini ister. Tam bu esnada Lalima arar. Sandiya telefonu açar. Lalima kardeşi ile konuştuğunu zannederek ona Sandiya’ya karşı dikkatli olmasını söyler. Gerçek ortaya çıkmamalıdır. Sandiya ise gerçek ortaya çıkacak diye cevap vererek Lalima’yı şoke eder.

Sandiya bu durumu hemen Satya’ya aktarır. Satya bunun doğru olabileceğini ama Suraj’ın suçunu itiraf ettiğini söyler. Üstelik mahkemeye 10 saat vardır. Sandiya ne olursa olsun gerçeği açığa çıkaracağım der ve Lalima’nın peşine düşer.

Suraj gerçeği anlatacak mı? Sandiya’nın Lalima’yı 10 saat içinde bulması elbette mümkün değildir. Üstelik bulsa bile suçu itiraf etmeyecektir. Bu yüzden Sandiya Suraj’a gerçeği itiraf ettirmeye karar verir. Bunun en hızlı yolu ise Santoş’tur. Santoş gerçeği öğrenecek, Suraj ise annesinin sağlığı için bunu kendisinin yapmadığını söyleyecektir. Ancak plan işe yaramaz. Suraj konuştuğu kişinin Santoş olmadığını anlar.

Sandiya bunu üzerine Lalima’ya ulaşmaya karar verir. Onu bulur da. Lalima kendine zarar vermek ister. Sandiya başarılı operasyonla Lalima’yı sağlam ele geçirir. Ona Suraj ve Lokesh’in ceza alacağını söyler. Lalima’yı itirafa sürüklemek ister. Lalima ikna olsa da mahkeme için süre daralmıştır. Sandiya mahkemeye yetişip Suraj’ı kurtarabilecek mi?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir