Can Yoldaşım 262. Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazartesi

Can Yoldaşım 262

Suraj, Sandiya’yı BAĞLADI! Gerçekler Ortaya ÇIKTI!

Can Yoldaşım 262. bölüm özetinde Sandiya ve Satya katilin peşine düşmüş ipuçları ikiliyi Suraj’a çıkarmıştı. Sorguya çekilen Suraj’a hakkındaki iddialar sorulurken Suraj tüm bunları inkar eder. Sandiya ise Suraj’ın böyle bir şey yaptığına hala inanamaz.  Peki 262. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 262.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj suçu inkar ediyor! Satya’nın çapraz sorgusu devam eder. Mohit’in ölüm saatini Suraj’ın bilmesi, aramalar, kayıp gömlek… Satya her detayı Suraj’a sorar. Suraj tüm bunları inkar eder. Sandiya Suraj’ın yalan söylediğini fark eder ve karşısındaki adamın kocası olduğuna inanamaz.

Suraj işlerinin olduğunu söyleyerek sorgudan ayrılır. Satya’nın şimdiki hedefi Emily’dir. Emily Komal’ı saklamaya devam eder. Ancak bunu uzun süre başaramaz. Komal yakalanır. Satya Emily’e neden yalan söylediğini sorar? Emily yalan söylemiyorum der. Satya olay yerindeki ağacın türünü söyle öyleyse diye Emily blöf atar. Emily ağacın türünü söyler ancak orada aslında ağaç yoktur.

Pari katil mi? Emily sonunda konuşmaya karar verir. Olaylar Emily açısından şöyledir. Emily boşanma kağıtlarını Pari üzerinden Mohit’e ulaştırmak istemiştir. Mohit ile Pari’nin buluştuğunu öğrenen Emily suçlunun kızı olduğunu düşünerek suçu üstlenmiştir. Emily tüm olanları itiraf eder. Satya Pari’nin katil olduğunu düşünür.

Ancak Sandiya olayı detaylıca inceler. Pari’nin gelişi, haberi aldıktan sonra bayılması. Tüm bu detayları bir bir anlatan Sandiya Pari’nin sadece orada belli bir süre bulunduğu sonucuna varır. Satya bu düşünceyi mantıklı bulur. Böylece Emily ve Pari listeden elenmiş olur. Geriye Suraj ve Lokesh kalmıştır.

Can Yoldaşım 262. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Çember iyice daraldı! Sandiya, Lokesh ve Suraj konusunda ilerlemeye karar verir. Suraj’ın telefon kayıtlarını incelemek için telefon firmasıyla konuşur. Çalışan bu işin birkaç saat süreceğini söyler. Sandiya aynı zamanda Lokesh’i de takip eder. Lalima’nın kayıp hediyesi ve Lokesh’in bu tavrı şüphe çeker. Sandiya ne yapacağını bir türlü bilemez.

Sandiya’nın bu durumunun sebebi Suraj’a karşı hisleridir. Ayrıca ailesine karşı da kendini sorumlu hisseder. Santoş ameliyat için şehir dışına gideceğini söylerken Suraj’ı Sandiya’ya emanet eder. Sandiya yemek yaparak Suraj’ın dükkanına götürür. İkili yemek yerken oldukça sessiz ve düşüncelidir. Tam bu esnada Sandiya’nın telefonu çalar. Arayan telefon kayıtlarını inceleyen çalışandır. Çalışan Suraj’ın cinayet noktasından arama yaptığını söyleyince Sandiya şoke olur ve telefonu elinden düşürür. Telefonun hoparlörü açılınca Suraj’da kendi hakkındaki kanıtları duymuş olur!

Sandiya şoke oldu! Suraj tüm gerçeği Sandiya’ya anlatacağını söyler. Telefon aramaları, yakılan kayıtlar ve daha fazlasını kendisinin yaptığını itiraf eder. Ancak gerçekleri burada değil dükkanda anlatacaktır. Sandiya dükkana gelir. Ancak işler orada karışır. Suraj, Sandiya’yı kollarından bağlar. Ona üzgün olduğunu söyleyerek dükkandan çıkıp gider. Bu esnada Lalima’da köyüne kaçmayı planlar. Lalima’nın bu hareketi de şüphe çekicidir.

Can Yoldaşım 262. Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya dükkanda eli kolu bağlıyken Satya onu arar ama ulaşamaz. Bu durumda bir gariplik olduğunu düşünür. Satya ulaşmak için evi arasa da Suraj evde hattını çıkartarak bunu engeller. Bağlı durumda olan Sandiya oldukça üzgündür. Geçişini, Suraj ile anılarını düşünür. Şimdi onun katil olması inanılır gibi bir şey değildir!

Suraj’ın amacı! Diğer tarafta Suraj ise Santoş’u uğurlamak için hazırdır. Suraj Santoş gidene kadar Sandiya’yı ve gerçeği saklaması gerektiğini düşünür. Santoş gittikten sonra serbest bırakacaktır. Bu esnada Satya’nın şüpheleri daha çok artar.

Satya soluğu konakta alır. Suraj bu arada bir şekilde Santoş’u yollamayı başarır. Satya Suraj’a Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Suraj kaçamak cevaplar verse de Satya durumu hemen çözer. Dükkanın kapısını kırıp Sandiya’yı bulur. Arun ve Emily neler olduğunu anlayamaz. Sandiya kendisini böyle bağlayan kişinin Suraj olduğunu söyler. Satya Suraj’ı tutuklar ve karakola götürür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir