Can Yoldaşım 245. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cuma

Can Yoldaşım 245

Sandiya’nın Polis Olduğu ORTAYA ÇIKTI!

Can Yoldaşım 244. bölüm özetinde Sandiya cesareti ile dikkat çekmiş ve direnişin saflarına katılmayı başarmıştı. Diğer tarafta Lalima konaktan ayrılmak isterken Suraj bunun önüne geçmiş, Lalima’ya olan güvenini bir kez daha yinelemişti. Peki 244. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 245.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya zor durumda! Direniş saflarına geçen Sandiya’nın koluna çip takılmış ve Manjari ile birlikte göreve gönderilmişti. Sandiya bileğine yerleştirilmiş bu çip yüzünden amirine rapor verememişti. Sandiya’nın görevi bir düğüne dansçı olarak katılmak ve Manjari ile birlikte düğünden paraları çalmaktır. Bunun amacı direniş için yeni bir kaynak oluşturmaktır.

İkili planı iyi işler ve paraları alıp araca doğru ilerlerler. Manjari arkasını döndüğünde Sandiya’nın olmadığını fark eder. Sandiya bu esnada çipten kurtulmak için plan yapmıştır. Düğünün güvenliği ile kava edip onları eksisiz hale getirir. Ardından sanki çipe ateş edilmiş gibi yaparak onu çıkartır. Ancak Sandiya’nın bilemediği büyük bir sorun vardır. Ondan şüphelenen Manjari her şeyi görmüştür. Manjari Sandiya’nın polis olduğuna artık emindir. Öldürdükleri polis Singh’in adını arattığında da Sandiya ile fotoğraflarını görür.

Sandiya deşifre oldu! Manjari Sadiya’ya durumu çaktırmaz. İkili araca atlayıp ilerlerler. Bir yol kenarında duraklarlar. Sandiya bileği için ilaç alacağını söyler. Bu esnada Manjari Shekar’a rapor verir. Ardından Manjari ile karşı karşıya gelirler. Manjari ona tren kazasını ve Himanshu’nun ölümünü sorar. Sandiya rolüne devam edip ağlarken Manjari’nin eli silahına gider. Ancak şimdilik bu gerçeği saklamaya devam eder. Sandiya ile ilgili tüm bilgileri toplamaya karar verir.

Can Yoldaşım 245. Bölüm Özeti Devam Ediyor

İkili ormanda ilerlerken Sandiya Manjari’nin hareketlerinden şüphelenir. Tabletteki resimlerini de görünce durumu anlar. Manjari onun hakkında her şeyi biliyordur. İkili bu yüzleşmeyle birlikte kavgaya tutuşur. Sandiya Manjari’yi uçurumdan iter ancak sese gelen köylüler Sandiya’nın saklanmasına sebep olur. Sandiya Manjari’nin düşüp düşmediğinden emin olamaz. Ancak yapabileceği bir şey yoktur. Bu yüzden kampa gitmeye karar verir.

Manjari’ye ne oldu? Sandiya vardığında oldukça endişelidir. Ancak korktuğu olmaz. Daha doğrusu şimdilik güvendedir. Manjari uçurumdan düşmüş ve adamlar tarafından ağır yaralı bulunmuştur. Düşmenin etkisiyle felç kalan Manjari konuşamıyordur. Sandiya durumu anlayınca rolüne devam eder. Ancak bir şekilde Manjari’den kurtulması gereklidir.

Diğer tarafta Suraj’ın başı ise beladadır. Lalima ile gezintiye çıkan Suraj kaza yapar. Bir adam Suraj’ı suçlar ve onun deli olduğunu söyler. Suraj bunu reddederken adam Suraj’ın hastaneye yatması gerektiğin söyler. Suraj’ın kendine güveniyorsa doktora gitmesini şart koşar. Suraj böylelikle delilik testine gitmek durumunda kalır.

Can Yoldaşım 245. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cuma Günü Neler Olacak?

Zehirli suyu içti! Diğer tarafta Manjari tapınak bölgesinde yoğun güvenlikle korunur. Sandiya ise onu öldürmek için harekete geçer. Amiri kılık değiştiren bir keşiş olarak gelmiştir. Pandit zehirli suyu Sandiya’ya vererek ondan Manjari’ye içirmesini ister. Bu suyu içerse kısa sürede ölecektir. Ancak Shekar araya girer. Manjari için büyük bir güvenlik önlemi almıştır. Bu yüzden suyu önce Pandit’in içmesini ister. Sandiya bu duruma engel olmak istese de olamaz. Pandit vatani için diyerek suyu içer.

Pandit bu olayın ardından ayrılır. Sandiya onun hastaneye varıp kurtulmuş olduğunu düşünür. Sandiya’nın bu düşüncesi nitekim olur. Pandit doktorlar tarafından iyileştirilir.

Suraj iyileşecek mi? Konakta ise Llaima Suraj’ı doktor randevusu için hazırlamaya karar verir. Ona çeşitli ilaçlar hazırlar. Lalima’nın amacı Suraj’ı gerçeklerle yüzleştirmektir. Lalima bunları yaparken konak halkı ise oldukça endişelidir. Suraj’ın deli olduğu anlaşılırsa onu sonsuza dek kaybedebilirler. Suraj deliler hastanesine kaldırılabilir.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir