Can Yoldaşım 22. Bölüm Özeti – 21 Ağustos Cumartesi

Can Yoldaşım 22

Suraj ve Sandiya, Katır İnatlı Bhabo’yu İkna EDEBİLECEK Mİ?

Can Yoldaşım Hint dizisinin son bölüm özetinde neler olacak? Can Yoldaşım 22.bölüm özetinde Sandiya’nın sırrı ortaya çıkmıştı. Bhabo, Sandiya’yı yalan söylemekle suçlayarak konaktan kovmuştu. Ancak Suraj kendini zor duruma düşürerek Sandiya’nın gitmesine izin vermemişti. Can Yoldaşım 22.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj Bhabo’nun gönlünü alabilecek mi? Suraj Bhabo’nun odasına gittiğinde onu orada bulamaz. Bhabo yemeğe oturmuştur. Herkes yemek masasına gelirken Bhabo’nun Suraj’a karşı tavrı devam eder. Suraj Bhabo’nun tabağından yemek isterken Bhabo onu engeller. Sen bu evin reisisin, sen artık değil taze yemek yemelisin der.

Can Yoldaşım dizisinde Bhabo her fırsatta Suraj’a evin hakimi olduğu vurgusunu yaparak alınganlığını gösterir. Bhbao’nun bu tavrı sadece Suraj için değil Sandiya içinde geçerlidir. Kendi bulaşığını kendi yıkayarak Sandiya’ya da evin hanımı gibi davranır. Suraj Bhabo’nun Sadniya’ya davranışlarını görünce çok üzülür.

Sandiya ve Suraj’ın bitmeyen derdi! Suraj Bhbao’nun yanına giderek kendisini affetmesini ve bu duruma son vermesini ister. Bhabo ilginç bir şekilde affettiğini söyler. Hatta Sandiya ve Suraj’ı kendi eliyle besler. Bhabo bu davranışlarıyla da Suraj ve Sadniya’yı iğnelemeye devam eder.

Can Yoldaşım 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Suraj elbette bu tavrı fark eder. Annesinin koluna sarılarak eski Bhabo’yu istediğini söyler. Bhabo ise artık gidip yatmaları gerektiğini söyleyerek ikiliyi gönderir. Bhabo bu iğneleyici tavrı her ne kadar sürdürse de içten içe kahroluyor ve üzülüyordur. Aynı şekilde SurYa’da üzgündür. Özellikle Sandiya tüm olanların sorumlusu olarak kendini görür.

Can Yoldaşım 22.Bölüm

Baş Tacım Dizisinde Bir Sene Sonra!

Suraj’ın oyunu! Ertesi gün Bhbao’nun bu tavrı devam ederken Suraj’ın aklına bir fikir gelir. Geçmişte yanağını kesince Bhbao’nun koşarak onun yanına geldiğini anımsar. Bunun üzerine tıraş olurken yanağını kanatır. Ancak Bhabo hiç tepki vermez. Suraj bu duruma üzülürken Sandiya zerdeçal alarak Suraj’ın yanağına sürer.

Bhabo oğlunun bu acı durumuna müdahale etmemek için kendini epey sıkmıştır. Hatta Sandiya yaraya zerdeçal sürerken en çok onun Bhbao’nun canı yanar.

Suraj’ın morali kötü! Tüm bu oyuna rağmen Bhabo’nun tepkisizliği Suraj’ı oldukça üzmüştür. Suraj işe gittiğinde de aklı hep Bhabo’da kalır. Tatlı yaparken hep Bhabo ile gerilimlerini anımsar. Bu yüzden işlerine odaklanamaz. Tatlıları oldukça kötü olur. Müşteriler bu durumdan şikayetçi eder. Chotu Suraj’a neler olduğunu sorsa da Suraj’ın üzüntüsü içten içe onu kemirip durur.

Can Yoldaşım 21 Ağustos Cumartesi Neler Olacak?

Suraj bunları yaşarken Bhabo uzaktan onu izliyordur. Suraj’ın bu dalgın halleri onu üzer. Bu esnada Sandiya Bhabo’nun yanına gelir. Ondan Suraj’ı affetmesini ister. Bhabo böyle yapmaya devam ederse Suraj’ın daha da kötü olacağını dile getirir. Bhabo Suraj’ın mutluluğu, gücü, neşesi der. Ancak Bhabo’nun tavrı değişmez. Pencereyi kapatarak Sandiya’nın yanından ayrılır. Sandiya şaşkın bir şekilde kala kalır.

Bhabo’nun pis inadı! Bhabo’nun bu tavrı daha sonra da devam eder. Suraj akşam yemeğine gitmek istemez. Chotu bunu Bhabo’ya söyleyince Bhabo yemek istemiyorsa yemez der. Oldukça umursamaz davranır. Ev halkı Bhbao’nun bu tavrına yine şaşarak bakar.

Can Yoldaşım 22.Bölüm

Sandiya ilk fırsatta yine Bhabo ile konuşur. Bu durum devam ettikçe Suraj için daha da kötüye gidecek der. Bhbao’nun Suraj için ne denli olduğunu anlatır. Ama katır inatlı Bhabo yine geri adım atmaz. Oğulların annelerini unutmasının ok kolay olduğunu söyler. Artık onun  hayatında eşi vardır der.

Bhabo’dan beklediği cevabı alamayan Sandiya Suraj’ın yanına gider. Ona Bhbao’nun onu sevdiğini, bu durumun geçici olduğunu söyler. Morali bozuk olan Suraj’ı birazda olsa toparlar. Ancak Bhabo Suraj’a tekrar mesafeli davranınca Suraj’ın tüm enerjisi yok olur. 

Can Yoldaşım Hint Dizisi Gelecek Bölümde Neler Olacak? Can Yoldaşım 23.Bölüm özetinde bizleri neler bekliyor?

Sandiya ve Suraj aşkı için zorlu sınav vakti bizleri bekliyor olacak.

Yaşanan küslük ve Suraj’ın bozuk ruh halinin üzerine bir de tatlı siparişi gelecek. Siparişin tamamlanması için kim yardım edecek?

Buzlar eriyecek mi?

Bhabo hangi konuda Sandiya’yı zorlayacak. Bu ölümü sakın kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir