Can Yoldaşım 213. Bölüm Özeti – 28 Şubat Pazartesi

Can Yoldaşım 213

Suraj ve Sandiya DELİRDİ! Bebeğini Ankita’ya VERECEK!

Can Yoldaşım 213. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’nın ikizleri olacağını söylemişti. Ankita’nın düşük yapmasıyla Bülbül büyük bir bunalıma girmişti. Ankur ise çözüm olarak evlat edinmeye karar vermişti. Peki 213. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 213.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 213. bölüm özetinde Ankur evlet edindi! Ankur’un üvey evlat fikri herkesi şaşırtır. Genel olarak tüm aile bu kararı destekler. Yetim bir çocuğa sahip çıkmak ve ona anne babalık etmek oldukça iyi bir davranıştır. Ayrıca Ankur ve ailesinin maddi varlığı da çocuk için büyük bir şanstır. Ankita bu karara sevinirken Sandiya’da abisini destekler.

Sosyal hizmetler görevlisi gelerek Ankur ve ailesini inceler. Memur Ankur ve ailesinin maddi durumunun bu işi kolaylaştıracağını söyler. Ancak Bülbül’ün hizmetçinin bebeğini rehin aldığı olayı öğrenen memurun bakış açısı değişir. Ankur ve ailesine bu bebeği Bülbül için mi istediklerini, yoksa kalpten mi istediklerini sorar? Ankita ve Bülbül’ün halini görünce de durumu anlar. Bebek sahibi olmayı gerçekten isteyen insanlara vereceklerini söyleyerek kriterleri taşımadıklarını açıklayıp gider. Bülbül yine dellenirken Ankur başka bir yol arayacağını söyler.

Suraj’ın saçma önerisi! Diğer tarafta Sandiya ve Suraj ise yeni gelecek bebeklerin heyecanını yaşar. İkili bir bebek isterken iki bebekle karşılaşmışlardır. Bunun tanrının bir mucizesi olduğunu düşünür. Suraj’ın ise aklı Bülbül’dedir. Sandiya’ya akıl sınırlarını aşan bir öneride bulunur. Ona bebeklerden birini Bülbül’e vermeyi teklif eder. İkiz bebeklerin tanrının bir işareti olabileceğini söyler.

Aşk Yakar 21.Bölüm Özeti – 21 Şubat Pazartesi

Can Yoldaşım 213. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya bu fikre karşı çıkar. Bülbül’ün zamanla gerçekleri anlayacağını, büyüdükçe düzeleceğini söyler. Çocuklarından birini vermeyeceğini Suraj’a söyler. Ancak Suraj vazgeçmez. Bülbül’ün hastalanmasından girer, Ankita’nın acısından çıkar. Kısaca Sandiya’yı bir nebze ikna etmeyi başarır. Sandiya Santoş’un bu düşünceye ne diyeceğini sorar. Suraj onun da anlayışla karşılayacağını öne sürer ancak tüm bunları kapının arkasından dinleyen Santoş resmen delirir. Hayali olan torunlarını kimseye vermeyecektir.

Seni asla affetmeyeceğim! Santoş paniğe kapılırken işlerin ortaya çıkışı mabette olur. Bebek töreni için Sandiya, Suraj ve aile mabede gider. Burada bebeğin annesi ritüel gereği ip bağlayacaktır. Sandiya ilk çocuğu için ip bağlarken ikincisi için duraklar. Bu duraklama büyük bir sessizlik doğururken Suraj ikinci ipi Ankita’nın bağlayacağını söyler. Aileye ikinci bebek için aldıkları kararı açıklar.

Santoş bu karara sert bir şekilde karşı çıkar. Bebeğini öylece bir başkasına veremezsin der. Bu bir oyuncak veya yemek değil ki öylece paylaşılsın. Santoş’un bu sözlerine rağmen Suraj kararında diretir. Santoş oğluna bu kararı yüzünden asla onu affetmeyeceğini söyler.

Mena’nın oğlu oldu! Tüm bu karmaşık durumu Mena’nın doğum sancıları bozar. Hastaneye kaldırılan Mena erkek bir çocuk doğurur. Tüm aile bebekle beraber mutlu olurken Santoş oğluna burada da baskı yapmaya devam eder. Bebeğini vermesini engellemek için aklını başına getirmeye çalışır.

Can Yoldaşım 213. Bölüm Özeti – 28 Şubat Pazartesi Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 213. bölüm özeti devam ediyor. Santoş ne kadar ısrarcı olsa da Suraj kararını değiştirebilecek tek bir şeyin olduğunu söyler. O da Bülbül’ün ikna edilmesidir. Santoş soluğu hemen Bülbül ve Ankita’nın yanında alır. Bülbül ise bebek konusundaki kararı nedeniyle yemek yemiyordur. Santoş Bülbül’ü yanına alarak onu ikna etmek için odaya çekilir.

Ancak işler Santoş’un istediğinin tam tersi olur. Santoş Bülbül’ü ikna edeceğine Bülbül Santoş’u ikna eder. Bülbül Santoş’a; Sandiya sana bir böbreğini verdi, bana bebeğini vermesine neden karşı çıkıyorsun diye sorar. Santoş gerçeği öğrenince şoke olur. Bu yüzden bebek konusundaki kararından geri adım atar. Arun neden vazgeçtiğini sorunca Santoş gerçeği ona anlatır.

Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir