Can Yoldaşım 19. Bölüm Özeti – 18 Ağustos Çarşamba

Can Yoldaşım 19

Bhabo TUTUKLANDI! Sandiya’nın Sırrı Ortaya ÇIKIYOR!

Can Yoldaşım 19.bölüm özetinde Sandhya başarılı planıyla Menakşi’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştı. Menakşi ev halkı tarafından büyük bir tepki alırken Sandhya ise büyük bir övgü almıştı. Can Yoldaşım 19.bölüm özeti devam ediyor.

Menakşi evden kovuldu! Sandhya’nın gerçekleri ortaya çıkarması işleri daha da karıştırır. Bhbao Mena’yı evden kovar. Sandhya bu durumdan memnun olmaz. Mena’da Sandhya’ya evden kovuldum mutlu oldun mu diye baskı yapar. Vikram Mena’yı anne evine götürürken tüm olanlar Bhabo’yu yıpratır.

Tüm olanlardan sonra Bhabo Soraj ve Sandhya’yı pazara yollar. SurYa ikilisi pazarda yine romantizm dolu anlar yaşarlar. Suraj, Sandiya’ya sebze ve meyve almanın püf noktalarını öğretir. Sandiya daha önce Pazar alışverişine çıkmadığı için bu konuda deneyimsizdir. Suraj’ın bu güzel bilgileri karşısında Sandiya Suraj’a hoş bir iltifatta bulunur. Bu anlar ikiliyi oldukça utandırır.

Sandiya okul üçüncüsü! Tüm bu romantik anlardan sonra Sandiya’nın aklına girmiş olduğu okul sınavı gelir. Sonuçların olduğu listeleri gazeteden kontrol eden Sandiya başta ismini göremez. Bu konuda korkar ancak gazetenin ucunun katlanmış olduğunu fark eder. Sandiya sonuçlara baktığında okul 3.’sü olduğunu görür. İçinden şu an hayatta olmayan ailesi ile konuşarak onlara başarılı olduğunu söyler.

Sandiya için başarı oldukça mutlu edici bir şey olsa da tüm bu gerçeklerin Suraj ve ailesi tarafından bilinmemesi oldukça kötü bir durumdur. Aynı durum Menakşi içinde geçerlidir. Menakşi tekrar eve gelmek içinse kocası Vikram’ı sıkıştırır. Ben senin için tokat bile yedim der. Köşeye sıkışan Vikram sie kısa zamanda seni geri getireceğim diyerek Mena’yı avutur.

Can Yoldaşım 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Preti Sandiya’yı zorluyor! Sandiya’nın bu başarısını onun en yakın dostu olan Preti’de kutlar. Ancak Preti Sandiya’yı gerçeklerle yüzleştirmeye devam eder. Ona eski günleri hatırlatır. Herkes sinemaya, eğlenceye ve güzel kıyafetlere para harcarken Sandiya tüm parasını kitaplara harcamıştır. O polis olmak için kütüphanelerde dirsek çürütmüştür. Şimdi ise nasıl bu hayallerinden vazgeçecektir. Sandiya arkadaşını bu sözlerinden çok etkilense de şu aşamada yapabileceği bir şey yoktur.

Urmila, Ashwin’e TOKAT ATTI! Bhavna Varsha’dan ÖZÜR DİLEDİ

Sandiya’nın bu haline dayanamayan Preti Suraj ile konuşmaya dahi kalkar. Ancak Sandiya onu durdurur. Sınavlar konusunda Sandiya gibi başarılı olamayan Chavi ise oldukça endişelidir. Chavi sınavlarda oldukça başarısız olmuştur. Ailesi onu okuldan almasın diye Chavi yalan söyler.

Can Yoldaşım 18 Ağustos Çarşamba Neler Olacak?

Mena gerçeği öğrendi! Sandiya bu başarısını yengesi ile paylaşmak için bir internet kafeye gider. Ankita’ya sınavlarda üçüncü olduğunu anlatır. Sadniya’nın açığını aramak için onu takibe alan Mena tüm konuşulanları duyar. Sadniya’nın aslında eğitimli biri olduğunu ve bunu aileden gizlediğini öğrenir.

Menakşi gibi Bhbao’da Sandiya ile ilgili bir şeyler öğrenir. Bhabo Sadniya’nın eşyaları arasında mezuniyet fotoğrafı görür ve şaşırır. Tüm bunlar olurken Sandiya’da kendi içinde gerçeği söylemek için fırsat arar ancak bunu bir türlü başaramaz. Bhabo ise Sandiya’nın fotoğrafına rağmen onun eğitimli olduğuna inanmaz. Eğer Sandiya eğitimli olsaydı söylerdi diye düşünür.

Bhabo tutuklandı! Sandiya ise artık daha fazla dayanamaz. Bhabo’nun yanına giderek ona kendisiyle ilgili anlatacakları olduğunu söyler. Sandiya bu konuşmayı yaparken eve gelen polisler konuşmayı keser.

Ev halkı polislerin neden geldiğini anlamaya çalışır. Bhabo polisi aramadıklarını söyler. Polis Santos’u arıyoruz deyince Bhabo kendisi olduğunu söyler. Polis gelinini dövmek ve sokağa atmak suçlamasıyla Bhabo’yu tutuklar.

Akıllara ilk gelen soru bu suçlamayı kimin yaptığı olur. Polis tanığın adını gizli olduğunu söyler. Vikram Mena’yı arar ancak Mena böyle bir suçlama yapmadığını ifade eder. Sandiya olaylara müdahale etmek istese de polis Bhabo’yu tutuklamakta kararlıdır. Bhabo karakola götürülüp kodese atılır ve sorgulanır. Sandiya avukat arkadaşlarını arayarak yardım ister. Ev halkı ise rüşvet vererek Bhabo’yu kurtarmak isterler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir