Can Yoldaşım 18. Bölüm Özeti – 17 Ağustos Salı

Can Yoldaşım 18

Sandhya’nın MUHTEŞEM PLANI! Mena’nın İşi BİTTİ!  

Can Yoldaşım 18.bölüm özetinde Sandhya dükkanda yaşanan yangınlarla ilgili yeni detaylar keşfetmişti. Sandhya’nın keşfettiği bu detaylar olayın bir kundaklanma olduğu yönündedir. Can Yoldaşım 18.bölüm özeti devam ediyor.

Sandhya şüphelerini evdekilere anlatır! Dükkanda var olan delilleri bir bir inceleyen Sandhya durumu ev halkına bildirir. Yerde bulduğu kibrit çöpünden, gaz yağı kokusundan bahseder. Ev halkı Sandhya’nın şüphelerini haklı bularak durumu polise taşımaya karar verirler.

Bu durumu duyan Menakşi ve Vikram korkmaya başlar. Sandhya yüzünden tüm planları ortaya çıkmak üzeredir. İkili birbirlerini suçlayarak paniklerler. Özellikle Menakşi epey endişelenir. İkilinin birbirlerini suçlayıcı halleri oldukça komiktir.

Can Yoldaşım 18.Bölüm

Sandhya övgüleri alır! Mena ve Vikram bu haldeyken diğer ikilimiz SurYa, yani Suraj ve Sadnhya ise giderek birbirleriyle daha iş birliği ve uyum içinde hareket ederler. Sandhya Soraj’a daha yakın davranırken, işlerinde ona yardımcı olur. Soraj Sandhya’nın bu denli iyi davranmasından oldukça mutlu bir o kadarda utangaçtır. Soraj bu utangaçlığına rağmen gizli gizli Sandhya’yı izlemeye devam eder.

Sandhya’nın bu azmi Soraj’ın övgülerini alır. Aynı şekilde Bhabo’da gelininin över. Vikram ve Mena hem bu durumdan hoşnutsuz olurlar. Hem de başlarındaki yangın olayından kurtulmanın yolunu ararlar.

Sandhya eski dostuyla karşılaştı! Bulaşıkları yıkamaya dalan Sandhya’yı şaşırtan bir tesadüf olur. Eski dostu Preeti ile karşılaşır. Sandhya çok sevdiği arkadaşına sarılmak ve eski günleri hatırlamak ister. Ancak durum pekte öyle olmaz.

Can Yoldaşım 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Preeti Sandhya’nın bu halini görünce şoke olur. Ona ne yaptığını sorar. Nasıl bir tatlıcıyla evlendiğini sorar. Onun daha eğitimli biriyle evlenmesi gerektiğini savunur. Sandhya’nın kalem ve kitap tutan elleri nasıl oluyor da bugün bulaşık yıkıyordur? Onun kendini adadığı hayaller bunlar mıydı?

Sadnhya’nın yalanı! Sandhya dostundan duyduğu sözler karşısında bir şey diyemez. Başına gelenler ve şartların onu buraya ittiğini söylemekle yetinir. Bu arada Suraj gelir ve ikiliyi görünce şaşırır. Preeti Sandhya ile çocukluk arkadaşı olduklarını beraber okula gidip geldiklerini söyler. Soraj evet bunu biliyorum Sandhya eğitimi oldukça düşük kaldı der. Preeti bunu duyunca şoke olur. Sandhya ise başını eğerek suskun kalır.

İkili eve döndüklerinde ise elektriklerin kesik olduğunu fark ederler. Vikram faturayı ödemediği için henüz açılmamıştır. Sandhya ve Soraj için bu karanlık ortam yine romantik anlarla dolar. Soraj Sandhya’ya evlenmeden önce eşinin hep nasıl biri olacağını düşündüğünü söyler. Şimdi Sandhya’ya baktığında ise oldukça doğru bir eş seçimi yaptığını dile getirir. Soraj’ın bu güzel sözleri Sandhya’yı utandırır.

Can Yoldaşım 17 Ağustos Salı Neler Olacak?

Sandhya suçluyu buldu! Yanmış sari meselesine dönersek Sandhya yeni ipuçları elde eder. Öncelikle yangındaki külleri kontrol eden Sandhya sarilerin yanmamış olduğunu anlar. Öyleyse Sarleri çalıp yangın süsü veren kimdir? Kısa süre sonra Sandhya bunun cevabını da bulur.

Sandhya, Menakşi’inn gizlice sari sakladığını ve bunu teslimata gönderdiğini görür. Sandhya Menakşi’den şüphelense de şimdilik hareket edemez. Elinde yeterli miktarda kanıt yoktur. Sandhya kanıt bulmak için plan yapar. Planı oldukça basittir. Menakşi’ye hırsızla ilgili kanıt bulduğunu söyleyerek ona yem atar. Menakşi kanıtın ne olduğunu sorar. Sandhya duvarda el izi bulduğunu söyler.

Sandhya’nın bu planı işe yarar. Kısa süre sonra Mena’yı iz silmeye çalışırken bulur. Sandhya tüm kanıtları Mena’nın yüzüne vurarak ondan gerçeği itiraf etmesini ister. Mena ise masum rolünü sürdürür. Köşeye sıkışan Menakşi, Sandhya’dan kendisini korumasını ister. Sandhya Mena’nın bu teklifine öfkelenir. Bu esnada Bhabo tüm olanları duyar ver gerçeği öğrenir. Böylece Menakşi’nin foyası ortaya çıkmıştır. Bhabo bu durumu herkese anlatır. Menakşi’yi çürümüş bir dal parçası olarak görür ve onu evden kovacağını söyler. Tam tersi Sadnhya’yı da bu durumu çözdüğü için tebrik eder.

Menakşi yine ağlayıp yakarmaya başlarken Vikram ona tokat atar. Vikram hemen onu evden kovacağını söyleyerek bu durumdan sıyrılmaya çalışır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.