Can Yoldaşım 14. Bölüm Özeti – 13 Ağustos Cuma

Can Yoldaşım 14

Sandhya Ölümden KURTARDI! AŞK KIVILCIMLARI!

Can Yoldaşım 14.bölüm özetinde Sandhya ve Soraj arasındaki yanlış anlaşılmalar ikiliyi birbirinden uzaklaştırmıştı. Bu arada Menakşi ise yine fırsatçılık peşinde koşarak Sandhya’yı zor duruma düşürmeyi amaçlamıştı. Can Yoldaşım 14.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım Hint dizisinde Soraj durumdan memnun kalmaz! İkilinin konuşması devam ederken Polis memuru gelerek scooter için işlem rüşvet ister. Sandhya buna karşı çıkar ve memurun işini düzgün yapmasını ister. Soraj cezayı ödeyerek polisten makbuzu alır. Yani her şey yasalara uygun şekilde gerçekleşmiştir.

Can Yoldaşım 14.bölüm

Polis ikilinin yanından uzaklaşırken Soraj’ı eşi konusunda ikaz eder. Eşinin oldukça agresif biri olduğunu söyler. Sandhya ise polislere o üniformanın işler doğru yapılsın diye verildiğini söyler. Soraj Sandhya alıp giderken o da durumdan şikayetçidir. Eğer polise rüşvet verseydi daha az para ödeyecekti. Sandhya yüzünden daha çok para ödemiştir.

Sandhya ve Soraj’ın arası limoni! İkili eve döndüğünde ise Menakşi’nin gözleri üzerlerinde olur. Menakşi ikilinin bir açığını arar. Nitekim çok geçmeden de bulur ve çok mutlu olur. Sandhya’nın ayağı incinirken Soraj ona yardım etmek istemiştir. Ancak Sandhya Soraj’a izin vermemiştir. Menakşi ve Vikram bunu görünce ellerine yeni kozların geçeceğini düşünerek bir hayli mutlu olur.

Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Soraj ve Sandhya arasındaki soğukluk evde de devam eder. Sandhya yer yatağını hazırlayarak orada yatacağını söyler. Bu esnada Menakşi odaya gelince ikili panikler. Menakşi odada gözlem yapsa da pek bir bilgi edinemez.

Can Yoldaşım 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandhya yemek yapacak! Ertesi gün ise Sandhya için işler giderek zorlaşmaya devam eder. Bhabo Sandhya’dan çay yapmasını ister. Sadhya tereddütle mutfağa gider. Soraj’ın daha önce çay yağışını anımsayarak çay yapmayı başarır. Ancak Suraj çayın tadına bakınca çok acı olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 14.Bölüm

Soraj Bhabo’nun çay içmesini engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Çayı içen Bhabo Sandhya’nın bilerek böyle yaptığını düşünür. Bu yüzden onu tüm yemekleri yapmakla cezalandırır. Sandhya bu işten dolayı endişelenirken Menakşi ise sinsi sinsi gülümser. Sandhya’yı sabote ederek onu rezil etmeyi planlar.

Sandhya yemek işinden şimdilik kurtuldu! Sandhya için işler zaten kötüyken daha da kötüleşir. Bhabo’nun inatlaştığı bir arkadaşı konağa gelir Bhabo gelinin överken arkadaşı ise yerer. Bu yüzden Snadhya’nın yapacağı yemeğin lezzeti daha da önem taşır. Çünkü Bhabo’nun arkadaşı tadına bakacaktır.

Sandhya endişeli şekilde ne yapacağını düşünür. Menakşi ise işin içinden hasta olduğunu söyleyerek sıyrılmıştır. Sandhya içinde benzer bir durum söz konusu olur. Bhabo Sandhya’nın da regl olduğunu öğrenir. Hindistan geleneklerine göre kadınlar bu durumda hiç iş yapmaz ve hiçbir şeye dokunmaz. Bu yüzden Bhabo yemek işini Sandhya’dan alır. Bhabo Sandhya’ya bu konuda Menakşi ile yarışa mı girdiniz diye laf söylemeyi de es geçmez.

Can Yoldaşım 13 Ağustos Cuma Bölüm Özeti

Sandhya Soraj’dan hoşlanmaya başladı! Menakşi ve Sandhya’nın bu durumundan dolayı tüm işler Bhabo’ya kalır. Bhabo işlerle uğraşırken Soraj annesine yardım eder. Bu esnada bulaşıkları yıkayan Sandhya ise Soraj’ın u tavrından bir hayli etkilenir. Onun oldukça vefakar ve iyi biri olduğunu görür. Soraj Sandhya’ya bulaşıkları getirirken yüzünde bulaşıklardan dolayı iz görür. İzin temizlemeye çalışan ikili oldukça komik ve romantik anlar yaşar.

Bhabo sebze almak için dışarı çıktığında ise bir felaketten habersizdir. Pazar yerinde ipinden kaçan bir boğa tehlike saçmaya başlar. Bhabo’nun kırmızı sarisi ise boğayı üzerine çeker. Bu durumu fark eden Sandhya Bhabo’ya bağırmaya başlar ancak Bhabo onu duymaz.

Soraj Sandhya’yı savunuyor! Sandhya koşarak dışarı çıkar. Bhabo’yu kenara iterek eline kırmızı bir şal alır. Boğayı kendine çeker ve kırmızı şalı takip etmesini sağlayarak Bhabo’yu kurtarır. Sandhya’nın bu yaptığı büyük övgüler alır. Ancak Bhbao tam tersi düşünür. Başındaki şalı çıkardığı için Sandhya’ya kızar. Ayrıca oradaki insanlar onu kurtarabilirdi der. Bhabo’nun bu tutumu Sandhya’yı oldukça üzer.

Bhabo ve diğerlerin aksine Soraj Sandhya’yı savunur. Böylelikle Sandhya bir nebze de olsa rahatlar. Sandhya ve Soraj dükkana giderler. İkili orada da birbirleriyle uyum içinde çalışırlar. Soraj her fırsatta Sandhya’yı izler. Ona resmen aşıktır. Dükkanda Sandhya sakarlığıyla yağı su sanıp döker. Bu yüzden ikili yine komik anlar yaşar. İkili yağ yüzünden kalkamazken birbirlerine oldukça yakınlaşırlar.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.