Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi

Can Yoldaşım 136

Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!

Can Yoldaşım 135. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’dan ödül kupasını kazanmasını istemişti. Sandiya ve Suraj ayrılmış ve 11 ay sürecek eğitimlere başlamıştı. Peki 136. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya’nın eğitimleri nasıl geçecek. Can Yoldaşı 136.bölüm özeti devam ediyor.

Ayrı geçen ilk gece! Suraj ve Santoş tren yolculuğu ile dönerken Sandiya ise odasına geçer. Hem Suraj hem de Sandiya özlemle doldur. İkili birbirlerini düşünerek uyuya kalırlar. İlk gece ikili için zor olsa da yorgunluk nedeniyle hızlı geçmiştir.

Sabah olduğunda Sandiya alarm sesine uyanır. Suraj’dan alarmı kapatmasını ister. Ancak Suraj orada değildir. Kısa süre sonra Sandiya kendine gelir. Hızla hazırlanmaya başlar. Erken kalkması ve günlük görevlerini yerine getirmesi gereklidir.

Zafer sözü! Sandiya eşofmanlarını giydikten sonra toplanma alanına gider. Yolda yürürken ödül kupasının yanından geçer. Bu esnada Santoş’un sözlerini anımsar. Sandiya kendi kendine söz verir. Elinden geleni yapacak ve bu kupayı kazanacaktır.

Sandiya kendine bu sözü vererek toplama alanına varır. Komiser Singh öğrencileri daha küçük gruplara ayırır. Ardından da 1 mil koşmaları gerektiğini söyler. Koşu başlar. Sandiya oldukça iyi koşar. Zakir’in dikkatini çeker. Kupayı kazanmak isteyen Zakir Sandiya’yı ekibine almayı düşünür. Ancak Sandiya’nın koşarken yere düşmesi işleri değiştirir. Dizini sakatlayan Sandiya sekerek koşmaya başlar. Bunun üzerine Zakir Sandiya’yı grubuna almaktan vazgeçer.

Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Gruplar kuruldu! Sandiya zorda olsa koşusunu tamamlamaya çalışırken diğer öğrenciler arasında gruplar kurulmaya başlar. Müfettiş Singh ilk 3 bitiren öğrenciyi grup lideri seçer. Bu 3 kişi gruplarına sırayla seçim yapacaktır. Bu esnada Sandiya zorda olsa koşusunu tamamlayıp gelir.

Diğer tarafta Suraj ise tren yolculuğuna devam eder. Tren mola verince aşağı inen Suraj atıştırmalık bir şeyler alır. Bu esnada olanlar olur. Suraj’ın telefonu bir başkasının telefonu ile karışır. Suraj trene yetişmek için acele ederken bu durumu fark etmez.

Sandiya şaşkın! Eğitim alanında ise seçimler başlamıştır. Sandiya sonuncu olduğu için en arkada duruyordur. Kimse onu ekibine almak istemez. Sona kaldığı içinde mecburen Zakir’in grubuna eklenir. Sandiya ekibine katılırken Zakir onu istemez. Elini dahi sıkmaz.

Müfettiş bunun nedenini Zakir’e sorar. Zakir güçsüz birinin ekibin katılmasını istemediğini söyler. Müfettiş grup liderlerinin böyle konuşmasının yanlış olduğunu söyler. Sandiya ise istenmeyen kişi haline geldiği için mutsuzdur. Sandiya Suraj’ı aramak ister ama ona ulaşamaz. Bu esnada Suraj ise telefonların karıştığını fark ederek durumu düzeltmeye çalışır.

Şaşırtan karşılaşma! Suraj telefonunu arayarak bulmayı başarır. Ancak telefonu karışan kişiyi görünce şaşkına döner. Bu kişi eğitimsiz olduğu için Suraj’la evlenmek istemeyen eski gelin adayıdır. Santoş kızı görünce öfkelenir. Ağzına gelen ne varsa sayar. Suraj’ın yemek yarışmasını kazandığını anlatır. Yeni gelinlerinin başarılarını anlatıp kızı yerin dibine sokar.

Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?

Suraj şaşkınlık yaşarken eğitim alanında yeni görevler Sandiya’yı bekler. Bu sefer dikenli tellerle dolu alanda sürünecektir. Ayağı ağrıyan Sandiya bu görevde de çok zorlanır. Saçları tellere takılır. Bu esnada Memur Singh yaklaşır. Sandiya’yı bu durumdan kurtaran Memur Singh elbette bu duruma kızar. Sandiya durumu açıklamak istese de Singh bahane duymak istemez. Sandiya’dan istediği çözüm bulmasıdır. Sandiya sessiz kalırken Singh ondan saçlarını kendi saçları gibi kesmesini ister.

Saçları kesilecek! Yaşadığı bu durumdan sonra Sandiya evi arar. Telefonu ilk alan Santoş olur. Santoş Sandiya’nın sesinden bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Ancak başarısız olduğundan korkarak soru sormaz. Santoş’tan sonra Sandiya Suraj ile konuşur. Tereddüt etse de tüm olanları Suraj’a anlatır. Müfettişin saçlarını kestirme emrini de söyler. Suraj şaşkın kalırken Sandiya ne yapacağını sorar.

 • Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti – 18 Ocak Salı

  Dükkana Karşılık Şok İstek! “SANDİYA AYAKLARIMA KAPANIP YALVARACAK!”

  Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Suraj’ın dükkanı Kavita’nın planıyla tehlikeye girmişti. Aile mahkemeye dükkanın kendilerine ait olduğuna yönelik delil sunamazlarsa dükkan ellerinden gidecekti.  Peki 172. bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj’ın dükkanı kurtarılabilecek mi? Can Yoldaşım 172.bölüm özeti devam ediyor.

  Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Sandiya kanıt peşinde! Dükkanın sahipliğinin kanıtlanması için zaman azalırken Sandiya ve aile harekete geçmeye devam ederler.  Sandiya emlak ofisine giderek geçmişe yönelik emlak vergilerini almak ister. Amacı dükkanın kendilerine ait olduğunu kanıtlamaktır. Vergi memuru başta Sandiya’dan kuşkulanıp yardım etmek istemese de sonrasında durumu anlayıp ona yardım eder. Memur belgeleri toparlarken Sandiya ev halkına haber verir.

  Sandiya evrak işleri ile uğraşırken evde matem havası devam eder. Mohit, Suraj’ın eski fotoğraflarını göstererek onun moralini yükseltmeye çalışır. Tam bu esnada Kavita konağa gelir.

  Kavita’nın teklifi! Konağa gelen Kavita, Suraj ve aile ile dalga geçmeye başlar. Suraj’ın fotoğrafına atıfta bulunarak onun eskiden başarılı bir tatlıcı olduğunu ancak şu an hiçbir işe yaramadığını söyler. Suraj, Kavita’nın bu sözlerine sinirlenip gitmesini ister. Kavita son iki günlerinin kaldığını söyler. Buraya geliş amacı kavga çıkarmak değil onlara yeni teklifler sunmaktır.

  Can Yoldaşım 172.bölüm özeti

  Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Herkes Kavita’nın teklifini merak eder. Kavita teklifini açıkça söyler. Sandiya yalın ayaklarla eve gelecek. Kavita’nın ayaklarına kapanacak. Yaptıkları için ondan af dileyecek. Ardından dükkanın belgelerini vermesi için yalvaracak. Bunları yaparsa Kavita dükkanın belgelerini onlara verecektir.

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Ailenin kararı ne olacak? Kavita bu sözlerin ardından konaktan ayrılır. Aile elbette bu aşağılayıcı teklif karşısında nettir. Özellikle Suraj bundan Sandiya’ya bahsedilmesini istemez. Onun gururunu dükkan için hiçe sayabileceğini söyler. Bunu ona yaptırmaya hakları yoktur. Santoş ise dükkanın Suraj için önemine vurgu yaparak duygusallaşır.

  Aile her ne kadar bu işe karşı olsa da işler uç noktaya geldiğinde bu kadar kesin olabilecekleri şüpheli. Sandiya’nın gelişi ve getirdiği bilgi bu yüzden çok değerli olur. Sandiya emlak ofisinden vergi belgelerini aldığını söyler. Konakta bu belgeler oldukça güzel karşılanır. Hatta Suraj’ın morali o denli yerine gelir ki akşam Sandiya’ya tatlı yapar.

  Can Yoldaşım 172. Bölüm Özeti – 18 Ocak Salı Günü Neler Olacak?

  Can Yoldaşım 172.bölüm özeti

  Şeytan Kavita! Sandiya ve Suraj her ne kadar sevinseler de bu erken bir sevin olacaktır. Çünkü Kavita onların tahmin ettiğinden bile daha şeytani biridir. Ertesi gün olduğunda ev halkı belgelerle birlikte mahkemenin yolunu tutar. Yolda giderken Sandiya bir karı kocanın kavgasına şahit olur. Polis olarak hemen araya girer ve onları ayırmak ister. Ancak karı koca kavgadan vazgeçmez. Sandiya uğraşırken çift elindeki suyu belgelerin üzerine döker. Dükkana ait tüm vergi belgeleri üzerine dökülen suyla işe yaramaz bir hale gelir.

  Herkes şoke olur. Santoş belgeleri tekrar çıkartmak gerektiğini söyler ama bu mümkün değildir. Emlak ofisindeki görevli iki günlük izne çıkmıştır. Aile yine çaresiz durumda kalır. Bu esnada Suraj kavga eden bu çiftin Kavita’dan para aldığını görür. Tüm bunların Kavita’nın oyunu olduğunu anlar.

  Sandiya Kavita’nın ayağına gidecek! Bu mağlubiyet tüm aile için yıkıcı olur. Şimdi yapabilecekleri hiçbir şey kalmamıştır. Suraj ve Santoş aralarında konuşurken Sandiya ikilinin bir şey sakladığını öğrenir. Bu arada Kavita konağa gelip tüm olanları anlatır. Teklif basittir. Sandiya Kavita’nın ayaklarına gelip yalvaracak ve af dileyecektir. Bu sözler Sandiya’yı şoke ederken ertesi gün verdiği karar daha da şoke edici olur.

  Santos Gerçek Hayatta Çok Çılgın Biri!

  Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın!

  Sandiya üniforma yerine sarisini giyer. Herkes neler olduğunu sorarken Sandiya bugün bir eş olarak görevini yapacağını anlatır. Yani Sandiya Kavita’nın ayağına gidecek ve ondan af dileyecektir. Suraj onunla gelmek istediğinde Sandiya karşı çıkar. Bunu tek başına yapmak istediğini söyler.

  https://www.youtube.com/watch?v=hjGm22kYgWs
  https://www.youtube.com/watch?v=Wrz8K0sbq-Y

  Gelecek Bölümde Neler Olacak?

  Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Kavita yaptığı şeytani planla dükkanı kurtaracak belgeleri imha etmişti. Aile için tek bir çözüm yolu kalmıştı. Sandiya’nın Kavita’nın ayaklarına kapanması! Peki 173. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya dükkanı kurtarmak için Kavita’nın ayaklarına kapanacak mı?

 • Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti – 17 Ocak Pazartesi

  Kavita ve Sandiya Savaşı! Dükkan Kimin Olacak?

  Can Yoldaşım 171. bölüm özetinde Kavita’nın gerçek yüzü ortaya çıkmış ve konaktan kovulmuştu. Ayrıca Kavita seçimleri kaybetmişti. Tüm bu yaşananlardan sonra Kavita intikam için harekete geçer. Peki 171. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 171.bölüm özeti devam ediyor.

  Can Yoldaşım 171. bölümde Suraj dükkanını kaybedecek mi? Kavita Suraj’ın dükkanı için oyununu oynarken Menakşi ise kendi derdine düşer. Emily’nin gönderdiği mektuplardan etkilenen Mena kabuslar görmeye başlar. Bu kabuslar Mena’nın bebekleri değiştirdiğinin ortaya çıkması yönündedir. Köşeye sıkışan Mena ne yapacağını bilemez haldedir.

  Santoş ise oldukça duygusaldır. Dükkanı kapalı görünce çok ama çok üzülür. Suraj’ın eğitimini yarıda bırakarak dükkanda çalışmasını, aile için yaptıklarını anımsar. Bu dükkan Suraj’ın hayatı olmuştur. Şimdi onu kaybetmesi oldukça büyük bir yıkıma sebep olacaktır. Santoş ailelerinden biri gibi olan bu dükkanı kaybetmekten çok ama çok korkar.

  Dükkan mühürlendi! Arun Snatoş’u avuturken Sandiya’da Suraj’ı teselli eder. Ancak Kavita ve adamı bu işin peşini kolay bırakmayacaktır. İşi mahkemeye taşıyarak dükkanı almak isterler. Mhakeme Suraj ve ailesine dükkanın kendilerine ait olduklarını ispatlamaları için süre tanır. Bu süre içinde delillerle gelmezlerse Suraj dükkanını kaybedecektir.

  Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Can Yoldaşım 171. bölüm özeti

  Mahkeme süreci işlerken bir görevli gelerek mahkeme emrini sunar. Polis memuru olan Sandiya mahkeme emrine uyarak kendi dükkanlarını mühürler. Başta Suraj olmak üzere tüm aile buz kesilir. Dükkanları göz göre göre elden gidiyordur. Ayrıca bu da yetmezmiş gibi dükkanın önüne seyyar bir şekerci gelir. Bunun arkasında Kavita vardır. Kavi tüm aileden intikam almakta kararlıdır.

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Her şeyin arkasında Kavita var! Kavi Sandiya’nın kendi dükkanını mühürlemesiyle alay eder. Evet bir polis olarak iyidir. Ancak bir eş olarak başarısız olmuştur. Santoş şimdi gelini için ne yapacaktır der. Bu laflar hem Sandiya’yı hem de Santoş’u kızdırır.

  Kavita gittikten sonra aile kısa bir beyin jimnastiğiyle parçaları birleştirir. Dükkanın bilinçli olarak Sandiya’ya mühürletilmesi. Kavita’nın yaptıkları. Eve ait belgelerin noterde kaybolması. Tüm bunları yapan tek bir kişi olabilir. O da Kavita! Aile bu gerçekle yüzleşince bir hayli kızgın ve şaşkın ruh haline girerler. Tabi Kavi’ye karşı koyup onunla mücadele etmekten de vazgeçmeyeceklerdir.

  Can Yoldaşım 171. Bölüm Özeti – 17 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak?

  Can Yoldaşım 171. bölüm özeti

  Hodri meydan! Bunun mücadelenin ilk adımı kendini dükkanın sahibi olarak ilan eden adama karşı olur. Sandiya ve Suraj bu adamı çağırıp bankaya götürürler. Dükkanın 6 aylık vergisini ödemesini isterler. Dükkan madem senin vergiler ve masrafları da senin ödemen gereklidir.

  Balkrishna vergi olayını duyunca korkar. Suraj ve Snadiya bunu ödemezsen hapse gireceksin diyerek adamı daha çok korkutur. Balkrishna Kavita’nın dükkanı almakta yardım edeceğini söyler. Sandiya Kavi’nin bu gerçekleri ondan sakladığını acilen parayı vermesini söyler. Balkrishna geri adım atacak gibi olsa da Kavi yine olaya müdahale eder ve durumu kurtarır.

  Santos Gelin Adayı Olarak Lalima’yı Seçti!

  Merak Ediyorsa Hemen Tıklamalısın!

  Zaman ilerliyor! Sandiya ve Suraj’ın bu planı boşa gitse de vazgeçmeye niyetleri yoktur. Vergi dairesine giderek orada memur ile görüşmek ister. Ancak işler Sandiya’nın istediği gibi ilerlemez. Zaman bulup bir türlü vergi dairesine gidemez.

  Dükkanı kapalı olan Suraj ise evde kara kara düşünür. Ne yapacağını bilmez haldedir. Sandiya onun yanına gelip dükkanı kurtaracaklarına dair söz verir. Ancak iki gün geçmesine rağmen hiçbir şey yapamamışlardır. Mahkemenin verdiği süre ise giderek daralmaktadır.

  https://youtu.be/X_5oOCTd6dM
  https://youtu.be/qVTVk7hGzCU
  https://youtu.be/BGx_k2n4QRw
 • Can Yoldaşım 170. Bölüm Özeti – 16 Ocak Pazar

  Santoş, Kavita’nın Yaptıklarını Öğrendi! İşte Seçim SONUÇLARI…

  Can Yoldaşım 170. bölüm özetinde motor hırsızları çetesinin çökertilmesi ile Mohit kurtulmuş, tüm aile sevince boğulmuştu. Seçimler yaklaşırken Kavita ise Sandiya’ya meydan okumuştu. Peki 170. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 170.bölüm özeti devam ediyor.

  Can Yoldaşım 170. bölüm özetinde Chavi’nin yalanı! Hamilelik yalanından düşük yaptığını söyleyerek sıyrılan Chavi’nin başı yine derttedir. Chavi bu yalanla kayınvalidesinin ona hizmet etmesini sağlar. Chavi’nin sağlığından endişelenen kadıncağız ona meyve sıkıp getirir. Chavi ise tv izleyerek keyif çatar. Ancak sürekli yanlarına gelen ve Chavi’nin gittiği doktoru araştıran komşuları Chavi’nin başına bela olacak gibidir.

  Diğer tarafta ise seçim sonuçlarına yaklaşırlarken Kavita konağa gelir. TV açan Kavi seçim sonuçlarını takip eder. Kazanacağından çok emindir. Kavita TV’ye dalmışken kapıya Zakir gelir. Zakir tek başına gelmemiştir. Sandiya’dan kiminle geldiğini tahmin etmesini ister. Sandiya Raul’u tahmin ederken gelen kişi daha şaşırtıcı biri olur.

  Can Yoldaşım 170. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Can Yoldaşım 170. bölüm özeti

  Müfettiş geldi! Zakir’in yanındaki kişi Müfettiş Singh’dir. Sandiya eğitmenini gördüğü için çok mutlu olur. Santoş müfettişe Sandiya’yı tekrar götürmeyeceksiniz diyerek soru sorar. Bu soru herkesi güldürür. Singh’de içeri geçerek koltuğa oturur.

  Singh TV karşısındaki Kavita ile konuşmaya başlar. Seçimlerde aday olduğunu ve ismini duyunca şoke olur. Onu arayıp Sandiya’nın başarısız olmasını isteyen kişi nasıl oluyor da bu konakta oturuyordur? Singh Kavita’yı gözlemlemeye devam eder. Ardından baş başa kaldıklarında ona kendisini tanıyıp tanımadığını sorar.

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Santoş gerçeği öğrendi! Kavita Memu Singh’i tanımazken Singh Kavi’ye telefon görüşmesini hatırlatır. Sandiya’nın başarısızlığını isteyen birinin nasıl bu konakta onlarla olduğunu sorar. Köşeye sıkışan Kavita Sandiya’nın mahalleye geri dönmesini istemediğini itiraf eder. O esnada elinde poja tepsisiyle geçen Santoş bunu duyar ve tepsiyi elinden düşürür.

  Tüm aile Santoş’un yanına toplanır ve ne olduğunu sorar. Santoş hala şokun etkisinden kurtulamamıştır. Kavita’ya gerçeği anlatmasını ister. Kavita’da tüm gerçeği anlatır. Santoş ondan Sandiya’nın kazanması için yardım isterken Kavi tam tersi hareket etmiştir. Ayrıca herkese yalan söylemiş, tüm bunları daha fazla oy alabilmek için yapmıştır. Kavita’nın söyledikleri herkesi şoke eder.

  Can Yoldaşım 170. Bölüm Özeti – 16 Ocak Pazar Günü Neler Olacak?

  Kavita’nın çirkin sözleri! Kavita’nın sözleri bununla da bitmez. Yakında seçimleri kazanacağını dile getirir. O zaman Sandiya’nın gelip ona selam duracağını söyler. O yukarıda olacak Sandiya ise onun altında. Herkes Kavita’nın içinden çıkan bu şeytani yönü karşısında şoke olur.

  Can Yoldaşım 170. bölüm özeti

  Bu esnada televizyonda seçim sonuçları açıklanır. Tüm anketlerde önde giden Kavita seçimi kazanacağından emindir. Ancak işler hiçte hayal ettiği gibi gitmez. Kavita’nın seçimleri kaybettiği açıklanır. Kavi şoke olurken şimdi söz sırası ev halkına gelir. Santo, Mena Kavita’ya ağzının payını bir güzel verir. Kavita öfke içinde konaktan ayrılır.

  Suraj Gerçek Hayatta Görücü Usulü Evlenmiş!

  Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın

  Kavi intikam peşinde! Yenilgiyi hazmedemeyen Kavi kısa süre sonra yine aileye bela saçar. Balkrishna adında biri dükkana gelir. Dükkanın eski sahibinin oğlu olduğunu ve dükkanını geri istediğini söyler. Tüm aile bun karşı çıkar. Ancak bu adam geri geleceğini ve dükkanını alacağını söyler.

  Sandiya satış belgelerini göstererek dükkanın sahibi olduklarını kanıtlayabileceklerini söyler. Ancak Santoş belgelerin bir yangın esnasında yandığını söyler. Sandiya noterden belgelerin kopyasını alabileceklerini söyler. Bu esnada Balkrishna, Kavita’nın yanına gelir ve istediklerini yaptığını söyler. Sandiya ve aile notere gitseler de çok eski olan belgeleri bulmayı başaramazlar. Santoş ve Suraj oldukça üzgündür.

  https://youtu.be/X_5oOCTd6dM
  https://youtu.be/qVTVk7hGzCU
  https://youtu.be/BGx_k2n4QRw
 • Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti – 15 Ocak Cumartesi

  Suraj Suçlularla Yumruk Yumruğa! Sandiya Tepelerine BİNDİ!

  Can Yoldaşım 169. bölüm özetinde Zakir ve Suraj kılık değiştirmiş ve suçluları tuzağa çekmek istemişti. İkili bu oyunu başarıyla yerine getirirken artık tek yapmaları gereken suçluları suçüstü yakalamaktır. Peki 169. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 169.bölüm özeti devam ediyor.

  Takip sürüyor! Motor hırsızlarıyla anlaşan ikili hemen soluğu kuyunun başında alırlar. Hırsızlar yedek motor parçaları için buraya gelecektir. Kısa bir bekleyişten sonra tahmin edildiği gibi hırsızlar kuyunun başına gelip parçaları çıkarır. İçlerinde polis kılığına girip Zakir ve Suraj’ı test eden adamda vardır. Suraj bir an önce adamları tutuklamak ister. Ancak Sandiya onu durdurur.

  Sandiya’nın amacı piyonlar değildir. Bu piyonları yöneten kişi olan Vinet’tir. Zakir’e Sandiya ile aynı fikirdedir. Bu yüzden adamları yakalamak yerine takibe almaya karar verirler.

  Suraj’ın hatası pahalıya patlıyordu! Konakta ise heyecanlı bekleyiş devam eder. Santoş ne olduğunu çok merak ediyordur. Konakta bir o yana bir bu yana yürüyüp durur. En sonunda dayanamayan Santoş telefonu alıp Suraj’ı arar. Suraj telefonu sessize almadığı için bir anda hırsızların paniğe kapılmasına sebep olur. El feneri ile sesi takip eden hırsızlar etrafı kolaçan ederler. Kimsenin olmadığına emin olunca işlerine devam ederler. Bu esnada Suraj telefonunu tamamen kapatır.

  Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Can Yoldaşım 169.bölüm özeti-

  Ertesi gün olduğunda Suraj ve Zakir erkenden hazırlıklara başlar. Bugün hırsızlarla motorların alımı için buluşacaklardır. Ev halkı Suraj’ın bu tarz bir şeye girmesinden oldukça endişelidirler. Ancak Surja kararlıdır. Zakir’le beraber buluşma alanına giderler.

  Suraj Gerçek Hayatta Görücü Usulü Evlenmiş!

  Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın

  Suraj yakayı ele verdi! Buluşma alanına gelen Zakir ve Suraj tamirci ile görüşür. Motor alışverişini sorunsuz yaparlar. Suraj motorları ona getiren kişiyle de tanışmak istediğini söyler. Tamirci onu Vinet’in yanına getirir. Zakir ve Suraj motor hırsızlarının ele başıyla sonunda karşı karşıya gelmiştir. Vinet kendini Mohit olarak tanıtır. Ayrıca Suraj’ın dövmelerinin yıprandığını da fark eder. Elindeki suyu Suraj’ın yüzüne döker. Vinet ilk bakışta ikilinin sahtekar olduğunu anlamıştır.

  Gerçeğin açığa çıkmasıyla iki grup arasında kavga çıkar. Kıyasıya bir kavga yaşanır. Suraj ve Vinet yumruklaşır. Güçlü olan Suraj Vinet’i sıkıştırır. Ancak Vinet’i tam yakalayacakken yangın tüpünü açarak kaçmayı başarır. Dışarıda olanları takipte olan Sandiya Vinet’i takibe alır. Onu bir uçurumun eteğinde sıkıştırır. Viten uçurumdan atlayarak kaçmak isterken Sandiya onu son anda yakalar ve tepesine biner. Vinet böylelikle tutuklanmış olur.

  Can Yoldaşım 169.bölüm özeti-

  Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti – 15 Ocak Cumartesi Günü Neler Olacak?

  Ekibin başarısı takdire şayan! Zakir ve Snadiya’nın başarısı elbette amirin övgüsünü alır. Bu başarıdan dolayı amir rozet takacağını söyler. Zakir bu başarıda Sandiya’nın da payının olduğunu söyler. Amir tek bir rozet olduğunu söyler ve Zakir’den karar vermesini ister. Zakir bu konuda kararsız kalır.

  Tüm ev halkı konakta otururken kısa süre sonra Zakir gelir. Zakir’in yanında Mohit vardır. Mohit’i gören ev halkı çok mutlu olur. Santoş oğluna sarılır ve bu küslük böylece son bulur. Zakir Sandiya’ya bir konuyu daha açıklar. Başarı rozeti konusunu. Sandiya bu görevin lideri Zakir diyerek rozeti onun hak ettiğini söyler. Tüm suçluların yakalanması ve her şeyin düzene girmesi aileyi oldukça mutlu eder.

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Kavita belası ve Chavi! Tüm bu aksiyondan sonra diğer sorunlar ise hala olduğu gibi yerli yerinde duruyordur. Bunlardan ilki Kavita belasıdır. Kavita için artık seçimlere çok az zaman kalmıştır. Anketlerde önde olan Kavita seçimleri kazanarak Sandiya’ya meydan okur. Sandiya ise onun gerçek yüzünün er ya da geç ortaya çıkacağını söyler.

  Chavi ise sahte bebek oyununu nasıl bitireceğini düşünür. Bunun için planı ise oldukça risklidir. Chavi düşük yaptığını söyleyerek bu yalandan kurtulmak ister.

  https://youtu.be/BGx_k2n4QRw
  https://youtu.be/tHKt2SiOfpw
  https://youtu.be/a3BA8L74zOo
  https://youtu.be/Zl0Y5POgXVA
 • Can Yoldaşım 168. Bölüm Özeti – 14 Ocak Cuma

  Suraj Kılık Değiştirdi! Mohit’i Kurtaracak Plan!

  Can Yoldaşım 168. bölüm özetinde Mohit, Sandiya tarafından yakalanmış ve motor çaldığı tespit edilmişti. Mohit suçsuz olduğunu söylese de kanundan kaçamamış ve kodese tıkılmıştı. Peki 168. Bölümde bizleri neler bekliyor? Mohit’in bu çaresiz durumunu gören Sandiya ve Suraj ne yapacak? Can Yoldaşım 168.bölüm özeti devam ediyor.

  Can Yoldaşım 168. bölüm özetinde Mohit’in hırsız olduğu duyuldu! Sandiya ve Suraj karakoldan çıkarak konağa gelirler. Hafta sonu olduğu için kefaret ödenmiyordur. Mohit iki gün daha kodeste kalacaktır. Suraj için zor olsa da Mohit hakkındaki gelişmeleri Santoş ve diğer aile üyelerine anlatır.

  Aile üyeleri Vikram’ın motorunu çalan kişinin Mohit olduğunu öğrenince şoke olurlar. Mohit böylesine kötü bir duruma nasıl düşebilmiştir? Emily kocasının düştüğü durumdan en çok etkilenen kişi olur. Santoş onu sakinleştirmek ister. Ancak Emily sakinleşmeyi bırakın Santoş’a ateş püskürür. Tüm yaşananlardan Santoş’u sorumlu tutar. Mohit’e sahip çıkmak yerine onu sokağa iten ve bu duruma sokan Santoş’tur.

  Sandiya Mohit’i kurtarabilecek mi? Tüm yaşananlardan sonra Emily koşarak konaktan ayrılır. Soluğu Mohit’in yanında alır. Santoş ise büyük üzüntü içindedir. Gözyaşlarını tutamaz. Sandiya Santoş’u teselli etmeye çalışırken telefonu çalar. Arayan Zakir’dir. Sandiya’yı karakola çağırır. Emily’in karakolda zorluk çıkardığını söyler. Sandiya ve Suraj soluğu karakolda alırlar. Emily ikna eden ikili onu karakoldan çıkarır. Bu durum Sandiya ve Suraj’ı bir hayli etkiler. Mohit’in suçsuz olduğuna ikili de inanır. Sandiya gerçekleri açığa çıkarmak için elinden geleni yapacağını söyler.

  Can Yoldaşım 168.bölüm özeti- Mohit Kurtulacak mı?

  Can Yoldaşım 168. Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Bunun üzerine Sandiya araştırmaya olayı araştırmaya başlar. Zakir’de bu süreçte araştırmaya katılır. Nitekim ilk ipucunu bulan Zakir olur. Motoru inceleyen Zakir yağ kalıntıları bulur. Sandiya ile beraber tapınak bölgesinde devriye atarlar. Zakir’in fark ettiği ipucu üzerinden hareket eden Sandiya pas önleyici bu yağdan bir adamın elinde görürler.  Adam suçsuz olduğunu söyleyip uzaklaşırken Zakir çalınan motorların işlendiği bir kuyu bulur.

  Sandiya’nın planı! Kuyuda incelemeler yapan Sandiya ve Zakir çalınmış motorlara ait parçalar bulur. Burada birçok motor parçası vardır. Bu da işin ne denli organize bir iş olduğunun kanıtıdır. Ancak bu kanıtlar yeterli değildir. Mohit’i kurtarmak için asıl bu işleri yapan kişi bulunmalıdır. Sandiya bulunan malzemelerin yerine geri konulmasını ister. Suçluların polisin peşlerinde olmasından haberleri olmamalıdır.

  Memurlar eşyaları yerine koyarken Sandiya yeni bir plan üzerinde kafa yorar. Plan şu şekilde olacaktır. Bir tedarik edici gibi bir motor bulunup bu işi yapan adamlara ulaşılacak ve suçüstü yapılacaktır. Ancak bu kişi kim olmalıdır. Sandiya tanınabileceğini düşünür. Burada Suraj ortaya atılır. Kardeşi için bu görevi yapmak ister. Sandiya buna karşı çıkarken Zakir Suraj’ı destekler. İkili kılık değiştirirler.

  Tüm Rathi Ailesi Yasta!

  Okumak İçin Tıklamalısın

  Hırsızlar yakalanacak mı? Kılık değiştiren Zakir ve Suraj oto sanayileri dolaşmaya başlar. Kendilerini turist olarak tanıtırlar. Amaçları ucuza kaçak motor satın almaktır. Nakit paraları olduğunu söyleyerek tüm tamircilere numaralarını bırakırlar. Gün sonunda konağa dönen ikili attıkları yemlere takılacak balığı beklemeye başlarlar.

  Can Yoldaşım 168.bölüm özeti- Zakir ve Suraj’ın inanılmaz değişimi

  Can Yoldaşım 168. Bölüm Özeti – 14 Ocak Cuma Günü Neler Olacak?

  Çok beklemeden ilk balık oltaya düşer. Arayan tamirci Suraj’a adres vererek gelmesini ister. Tüm Bu suçların arkasındaki kişi olan Vinet temkinlidir. Mohit’in yakalanışıyla polislerin peşlerinde olabileceğini düşünür. Ancak sıcak paranın kokusu onları bu riske girmekten alı koyamaz.

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Zorlu görev başladı! Suraj ve Zakir telefonun ardından hemen kılık değiştirerek görev yerine giderler. Sandiya adamların verdiği adresin çok ıssız olmasından dolayı endişelidir. Zakir ona endişelenmemesini söyler. Buluşma yerine gelen Suraj ve Zakir adamı arar ama bulamaz. Kısa süre sonra ikilinin yanından bir polis memuru geçer. Sandiya memurun tüm işi bozmasından endişelenir. Memur, Zakir ve Suraj’dan kimlik ister. Zakir sahte kimlikleri verir. Memur kimliklere bakıp gider. Suraj neden sahte kimlik verdiğini Zakir’e sorarken Zakir bu adamın sahte polis olduğunu Suraj’a anlatır. Bu Vinet’in ikiliyi kontrol için yaptığı bir oyundur.

  Bu sınamanın ardından ikilinin yanına Vinet ve adamları gelir. Suraj ve Zakir’in otel bilgilerini de teyit ettirirler. Zakir oyuna iyi hazırlandığı için hiç açık vermez. Vinet artık ikiliye güvenmeye başlamıştır. Zakir bir miktar kapora vererek motorları teslim alacağı yerin adresini söyler. Ertesi gün orada olacak ve motorları alacaktır. Sandiya ve ekibin artık tek yapması gereken suçluları suç üstü yakalamaktır.

  https://www.youtube.com/watch?v=BGx_k2n4QRw
  https://youtu.be/tHKt2SiOfpw
  https://youtu.be/a3BA8L74zOo
  https://youtu.be/Zl0Y5POgXVA
  https://youtu.be/dX-2BQ5okk8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir