Can Yoldaşım 13. Bölüm Özeti – 12 Ağustos Perşembe

Can Yoldaşım 13

Soraj’ın Sözleri ŞOKE ETTİ! “Kızlar Eğitim ALMAMALI!”

Can Yoldaşım 13.bölüm özetinde Ankita’nın sözleri Sandhya’yı etkilemişti. Sandhya hayallerini Soraj’a tekrar anlatma isteği duymuştu. Bu arada Mohit’in kurs meselesi tekrar gündeme gelmiş, Sandhya bu konuda Mohit’e yardım edip etmemek konusunda kararsız kalmıştı. Can Yoldaşım 13.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım Hint dizisinde Sandhya Mohit’e yardım edecek mi? Sandhya Mohit’in eğitimi için kendi parasından verebileceğini söyler. Moit buna sevinirken Bhabo ve Soraj’ın bunu kabul etmeyeceğini söyler. Bu yüzden Sandhya ona parayı gizlice vermelidir. Sandhya Mohit’in bu teklifi karşısında şaşırır.

Mohit Sandhya’nın kararını beklerken Sandhya bu konuda net davranır. Bhabo ve Soraj’ın izni olmadan bu parayı vermeyecektir. Sandhya gizlice iş yapmayı istemez. Mohit Sandhya’nın bu kararı karşısında şoke olur.

Soraj’ın belalı müşterileri! Bu arada Soraj, Sandhya’nın tam pişmemiş helvayı pişirir. Helvanın tadına baktığında ise oldukça lezzetli olduğunu fark eder. Evde akşam yemeği için hazırlıklar yapılırken Chotu gelir ve yüklü bir tatlı siparişi aldıklarını söyler. Bhabo bunun üzerine Sandhya’dan akşam yemeğini dükkana götürmesini ister.

Sandhya yemek işleri ile uğraşırken Soraj’ın dükkanına ise bir kız grubu gelir. Eğitimli ve havalı olan bu kızlar İngilizce konuşarak Chotu’nun kafasını karıştırırlar. Chotu onları anlayarak soda getirir. Ancak kızlar sodayı beğenmez. Ayrıca yedikleri tatlıya da saç koyarak para vermek istemezler. Baştan sona ortalığı karıştırmak için gelmiş bu kızlarla Soraj tartışmaya başlar. Tatlılarında asla kıl çıkmayacağını savunan Soraj saçın uzun olduğunu söyler. Bu dükkanda kadın çalışmıyordur ve bu kıl onlardan düşmemiştir. Ayrıca Chotu’da kızın saçı koyduğunu görmüştür.

Can Yoldaşım 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandhya’yı şoke eden sözler! Sorunlu kızlar dükkandan gönderilirken Soraj oldukça kızgındır. Eğitimli olan bu kızlardan yakınır. Eğitim alıp böyle saygısız kızlara dönüştüklerini söyler. Kızların eğitim almaması gerektiğini haykırır. Soraj tam bu sözleri söylerken Sandhya gelir ve şoke olur.

Duyduğu bu sözlerden sonra Sandhya doğrudan eve döner. Menakşi Sadnhya’nın yemeği götürmediğini farkeder. Hemen durumu Bhabo’ya yetiştirir.  

Bhabo öfkeli! Sandhya odasına gider ve Soraj’ın eğitimli insanlara nefretine öfkelenir. Sandhya içindeki bu kızgınlıkla ağlamaya başlar. Bu arada Mohit gelerek yengesini sakinleştirmek ister. Sandhya Soraj’ın sözlerinden sonra fikrini değiştirerek Mohit’e para verir.

Bu arada Menakşi’nin doldurduğu Bhabo Sandhya’nın odasına gelir. Ona neden yemekleri götürmediğini sorar. Sandhya daha cevap vermeden onu odadan çıkartır. Derhal yemekleri götürmesini ister. Sandhya sessiz kalınca Bhabo Mohit’ten ABD aramasını ister. Mohit bu konuda isteksiz davranırken Bhabo’nun gözü dönmüştür.

Can Yoldaşım 13.bölüm

Sandhya ve Soraj üzgün! Mohit telefonu çevirmeye başlarken Sandhya yiyecekleri alarak dışarı çıkar. Bunun üzerine Bhabo, Mohit’ten aramayı yapmamasını ister. Sandhya oldukça üzgün şekilde dükkana gider. Bhabo’da arkasındadır. Bhabo orada Sandhya’ya tek tek yapacağı şeyleri emreder. Soraj Sandhya’nın üzgün yüzünü ve silinmiş gözyaşlarını görünce bir şeylerin ters gittiğini anlar.

Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Soraj yemeğini bitirirken Sandhya bulaşıkları yıkar. Soraj ve Chotu paketleri teslim etmek için giderken Bhabo, Sandhya ile Soraj’ın gideceğini söyler. Kadının kocasının her işine yardım etmesini söyler. Erkek çalışırken kadın uyumamalı ona yardım etmelidir.

Can Yoldaşım 12 Ağustos Perşembe Bölüm Özeti

Soraj ve Sandhya yüzleşecek mi? Bhabo’nun isteği üzerine ikili tatlı dağıtımına çıkar. Bu dağıtım esnasında Soraj, Snadhya’nın üzüntülü halini görür. Bir yerde scooterı durdurur. Sandhya’dan ne olduğunu anlatmasını ister. Sandhya sessiz kalırken Soraj eline bir tatlı paketi alarak gelir. Tatlıyı ona göstererek bu senin yaptığın tatlıydı der. Soraj’ın amacı Sandhya’ya iltifat etmektir. Ancak Sandhya tam tersi duruma yaklaşır. Hayatta her şeyin tatlı olmadığını söyler. Soraj bu söze oldukça alınır. İkili konuşurken bir polis memuru yanaşıp onlardan scooterın durduğu yer için para ister. Sandhya polis memurunun rüşvet almaya çalıştığını fark ederek Soraj’ın para vermesini engeller. Memurdan önce makbuz ister.

Diğer tarafta Menakşi ise durmuyordur. Mohit’in peşine düşer. Onun dolaplarını karıştıran Menakşi, Sandhya’nın Mohit’e verdiği parayı ifşa etme peşindedir.

Can Yoldaşım 14.Bölümde Neler Olacak?

Sandhya ve Soraj’ın arası limoni!

Sandhya yemek yapacak! Sakın Kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir