Can Yoldaşım 123. Bölüm Özeti – 30 Kasım Salı

Can Yoldaşım 123

Suraj ve Sandiya Gerçekleri Öğrenir! Santos Evdekileri Şoke Eder

Can Yoldaşım 122. bölüm özetinde Santos mücevherlerin sahte olduğunu ailesiyle bir türlü paylaşamamıştı. Arun ise olanları Suraj’a anlatıp meseleyi çözebileceklerini söylemişti. Peki Can Yoldaşım 123.bölümde bizleri neler bekliyor? Santos egosunu bir kenara bırakıp Suraj’dan yardım isteyebilecek mi? Can Yoldaşım 123.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Mena, düğünde Sandiya ile karşılaşınca telaşlanmıştı. Zira gizli saklı Chavi’nin düğün takılarını takmıştı. Sandiya Mena’nın takıları taktığını görünce şaşırmıştı. Santos’un nasıl izin verdiğini düşünür. Ayrıca takıları hırsızlık olayından sonra bile hala güvence altında tutmadığına şaşırır.

Kahna bebek Mena’nın kucağındayken eliyle küpelerden birini alır ve yanlarından geçen adamın elindeki süt tenceresine düşürür. Mena’nın o kadar hava atmasından sonra kulağının boş olması herkesin dikkatini çeker. Mena yana yakıla her yerde bu küpeyi arayacaktır.

Suraj gelen süt ile tatlı yapımına başlar. Suraj tatlı yaparken küpeyi fark etmez. Menakşi koşup Vikram’a haber verir. Sandiya da Mena’nın bir şeyler aradığını fark eder ama Mena Kahna’nın oyuncağını aradığını söyler.

Emily de Chavi’ye takılarını saklaması için kese getirmiştir. Emily’nin amacı Chavi’ye takıların eksik olduğunu fark ettirmektir. Sonunda Mena’nın yaptıkları Emily’i de çileden çıkarmıştır. O da bu şekilde Mena’dan intikamını almayı düşünür. Emily’nin istediği de olur. Chavi takılarını yerleştirirken eksik olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 123. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Chavi inci kolye setinin eksik olduğunu görünce çılgına döner. Her yere bakar ama bulamaz. Emily, Mena’ya vermiş olabileceğini söyler. Çünkü düğüne giderken taktığını gördüğünü söyler. Chavi, Santos’a şikayet etmeye gider. Emily onu durdurur ve Mena geldiğinde suç üstü yapmasını ister.

Mena ve Vikram dönüş yolundayken plan yapar. Vikram yakalanacağını söylerken Mena onları saklayacağın ve Santos fark ettiğinde hırsızların çalmış olabileceğini söyler. Vikram ise bunun mümkün olamayacağını çünkü Sandiya’ya yakalanacaklarını söyler. Vikram ikna olmasa da Mena ondan sakin davranmasını ister.

Vikram ve Menakşi eve girdiğinde Chavi alay etmeye başlar. Pahalı sarisi ve inci kolye setiyle nasıl göründüğünü sorar. Mena dalıp insanların onu nasıl beğendiğini anlatıyor. Vikram ise Chavi’nin ne ima ettiğini anlıyor. Daha sonra Menakşi ucuz bir kolye taktığını söylemeye çalışır. Chavi üstüne gidince olanları Sandiya’nın mı anlattığını sorar. Mena gittikçe kendini ele veriyordur. Chaturi, Sandiya’yı görmediklerini ders çalıştıklarını söyler. Chavi, Mena’nın üzerini aramak ister. Düğün setini Mena’yı çalmakla suçlar. Mena takı kesesini Kanha’nın sepetine atmıştır. Mohit bu durumu fark eder.

Mena, Santoş ve Arun’u devreye sokmaya çalışır. Chavi ise kanıtları olduğunu söyleyerek Emily’nin Mena’yı takıları takarken gördüğünü söyler. Mena almadığını söylerken sepetten kese düşer ve Mena’nın aldığı ortaya çıkar.

Chotu ise Sraj ve Sandiya’nın yanına gelerek artan tatlıların içinden küpe çıktığını söyler. Chotu Sandiya’ın küpesi olduğunu sanarak getirmiştir. Sandiya küpenin Menakşi’nin taktığı küpe olduğunu fark eder. Sandiya küpeyi yıkadıkça renginin değiştiğini fark eder. Sandiya ve Suraj bu yüzden kuyumcuya gitmeye karar verirler.

Sandiya ve Suraj kuyumcuya gittiğinde kapı duvarla karşılaşır. Dükkan sahipleri hakkında konuşulanlar ise Sandiya ve Suraj’ı şoka uğratır. Evdekiler ise Mena’yı Santos’a şikayet ederler. Chavi, Mena’dan çıkan mücevhere baktığında küpesinin eksik olduğunu fark eder. Böylece Mena’nın üstüne gidilir. Küpenin değeri kadar parayı ödemesini isterler. Mena bu kadar çok parasının olmadığı konusunda ısrarcı olur.

Can Yoldaşım 123. Bölüm Özeti – 30 Kasım Salı Günü Neler Olacak?

Santos’un ise bu kadar mücadelesiz tavrı dikkat çekicidir. Chavi, Mena’yı evden kovmasını ister. Santos herkesi şaşırtacak bir açıklama yapar. Mücevherlerin sahte olduğunu anlatır. Başlarından geçen tüm olayı anlatırlar.

Mohit ve Vikram neden daha önce açıklamadığını neden polise gitmediklerini sorgular. Arun iki kardeşin durmadan çekiştiğini, polise de gittiklerini fakat makbuzları olmadığı için bir işe yaramadığını söyler. Mena ise o suçlunun Chavi olduğunu durmadan o kuyumcudan alışveriş yapmak istediğini söyler. Arun bir suçlu aramamalarını probleme odaklanmalarını ister.

Evdekiler Chavi’nin evliliği için bankaya yatırılan parayı çekmeleri gerektiğini savunurken; Suraj ve Sandiya da kendi aralarında aynı konuyu konuşurlar. Santos buna izin vermez. Vikram ve Mohit ise ellerinde takıları alacak para olmadığını söyler. Santos ise incinir. Çünkü Mohit ve Vikram burada da çekişmeye başlar.

 • Düşman Başına 119. Bölüm Özeti – 12 Ekim Salı
  Mohit Preeti’yle Evlenecek! Düşman Başına 119.bölümde neler olacak? Düşman Başına 119.bölüm özetinde Mohit kadın kılığında Shanti Sadan’a geliyor. Preeti’yi bağlayıp kendisiyle evleneceğini söyler. Düşman Başına 119.bölüm özeti devam ediyor. Düşman …
 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.