Can Yoldaşım 12. Bölüm Özeti – 11 Ağustos Çarşamba

Can Yoldaşım 12

Gizli Kahraman Soraj, Sandhya’yı KURTARDI!

Can Yoldaşım 12.bölüm özetinde Sandhya ve Soraj baş başa kalmıştı. Soraj oldukça mutlu durumdayken Sandhya yaşadığı baskı yüzünden ağır sözler söylemiş ve ikili oldukça kötü bir gece geçirmişti. Can Yoldaşım 12.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım Hint dizisinde Soraj ne yapacağını bilemiyor! Dün gece yaşananlardan sonra Soraj erkenden uyanır. Sandhya’nın hala uyuduğunu görür. Onu uyandırmak ister ama daha sonra bu isteğinden vazgeçer. Soraj ve Sandhya dışında Bhabo’da uyanmıştır. Bhabo’da Soraj’ı uyandırmak için kalkar. Ancak o da suratına yediği kapıdan dolayı Soraj’a kızgındır. O da bu isteğinden vazgeçer.

Can Yoldaşım 12.Bölüm

İçindeki öfke ile kalkan Bhabo, Chaturi’den Sandhya’yı kaldırmasını ister. Chaturi ilk gece yorgunluğu olabileceğini söyler ancak Bhabo inatçı ve kızgındır. Bu arada Soraj’da gelir. Chaturi ona imalı şekilde gözlerin kıpkırmızı tüm gece uyuyamadın sanırım der. Soraj ise Chaturi’nin Bhabo’yu uyandırmasını engellemek için ondan havlu ister ve duşu hazırlamasını söyler.

Bhabo’nun öfkesi! Elbette Bhabo durumu anlar. Hemen Soraj’ı suçlamaya başlar. Bir gece de değiştiğini söyler. Açıkça karımı uyandırmayın diyebilirdin diyerek laf sokar. Soraj Bhabo’nun bu tavrına anlam veremez.

Bhabo’nun bu sert tavrı devam eder. Sandhya sıcak suyla duş almasın diye sigortayı kapatır. Elektrik faturasının çok geldiğini söyler. Sıcak isteyen güneşe çıkabilir der. Bhabo’nun bu hareketlerine rağmen Sandhya hazırlanır. Ancak Sandhya oldukça tutuk ve isteksiz davranıyordur. Soraj ona ne olduğunu tekrar sorar.

Can Yoldaşım 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bhabo Sadnhya’ya baskı yapıyor! Bu arada aşağıda bekleyen Bhabo köpürmeye başlar. Törene gitmek için Sandhya’yı bekliyorlardır ancak o ortalıkta yoktur. Soraj aşağı inip Bhabo’ya yaşadıkları sorunları anlatacakken Sandhya gelir.

Sandhya ve Bhabo Hindistan geleneklerinde olan bir ritüeli yaparlar. Bu ritüelde Bhbao Sandhya’nın bileziklerini çıkarıp yerlerine kırmızı olanları takar. Bhabo’nun bu davranışının amacı ise Sadnhya’nın artık yeni gelin olmadığını göstermektir. Bhabo bunu Sandhya’ya da anlatır. Artık evde Menaksi ile aralarında bir fark olmadığını söyler. Ayrıca Snadhya’nın eskisi gibi artık görevlerine geç kalmamasını öğütler. Onun aile evinde iyi yetiştirilmediğinden yakılır.

Sandhya’nın helva sınavı! Geleneksel törenden sonra Bhabo’nun istekleri bitmez. Bu sefer Sandhya’dan helva yapmasını ister. Sandhya’nın yemekle arası iyi olmadığı için ne yapacağını bilemez. Aklına Ankita’nın ona verdiği tarif kitabı gelir. Sandhya tarif kitabını ararken Menakşi ise Sandhya’nın başarısız olmasını arzular.

Sandhya sonunda tarif kitabını bulup helvayı yapmaya başlar. Ancak helva yapma işinde pek başarılı olamaz. Bu esnada Bhabo gelince Sandhya kitabı yere düşürür. Bhabo okuma yazma bilmediği için kitabı çocukların zanneder.

Can Yoldaşım 11 Ağustos Çarşamba Bölüm Özeti

Bhabo helvayı beğenecek mi? Sandhya için işler daha da zorlaşırken Soraj su almak için mutfağa gelir. Soraj su alırken musluk yerinden çıkar. Yine romantik anlar yaşanmaya başlar. İkili suyu kapatmaya çalışırken ıslanırlar. Bu romantik moladan sonra Sandhya helva işini bitirir ancak helva pekte istediği gibi olmamıştır.

Can Yoldaşım 12.Bölüm

Ve artık helvanın servis edilme zamanı gelir. Sandhya çekine çekine helvaları servis eder. Bu esnada Bhabo’nun gerginlikleri onu daha da korkutur. Tatlı servisi yapıldıktan sonra Bhabo helvayı tadar. Sandhya gergin bir şekilde beklerken Bhabo tatlıya tam puan verir. Sandhya’nın helvasına övgüler dizer. Sandhya bu duruma sevinirken Soraj’da onun mutluluğunu görerek mutlu olur.

Gizli kahraman Soraj! Helva iyi olsa da bunun arkasındaki kişi Sandhya değil Soraj’dır. Soraj mutfağa geldiğinde tatlının kötü olduğunu fark eder. Sandhya’nın yaşadığı üzüntüden dolayı tatlıyı yapamamış olduğunu düşünür. Kendisi yeni ve lezzetli bir helva yapar. Sadnhya’nın helvasını değiştirir. Soraj’ın bu kahramanlığı Bhabo’nun Sandhya’ya karşı tavrını değiştirir.

Chotu’nun kötü tatlıyı bulup getirmesi ise işleri bir anda değiştirr. Soraj tatlıyı Bhabo’nun görmesinden korkar. Neyseki Bhabo durumu farketmez. Ama Sandhya tatlıyı görür. Bunun kendi yaptığı tatlı olduğunu anlar. Soraj gerçekleri Sandhya’ya anlatır. Sandhya Soraj’a neden böyle bir şey yaptığını söyler. Başarılı veya başarısız bu onun sınavıdır. İnsanları kandırmanın yanlış olduğunu savunur.

Sandhya hayallerini anlatacak mı? Soraj ise tam tersi düşünür. Artık onlar bir çifttir. Soraj onu zor durumdan kurtarmıştır. Aynı şey olursa Sadnhya’da bunu yapacaktır. Bu başkalarını kandırmak değil der. İkili bunları konuşurken Ankita ABD’den arar. Sandhya hemen telefona giderek yengesiyle konuşur. Yengesi ona eğitim isteğini konuşup konuşmadığını sorar. Konuşmadığını öğrenince konuşması yönünde baskı yapar.

Bu baskı ve Soraj’ın fedakarlıkları Sandhya’nın kafasını tekrar karıştırır. Sandhya Soraj ile konuşmaya tekrar karar verir.  

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

One Comment on “Can Yoldaşım 12. Bölüm Özeti – 11 Ağustos Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.