Can Yoldaşım 11. Bölüm Özeti – 10 Ağustos Salı

Sandhya ve Soraj’ın OLAYLI İLK GECESİ!

Can Yoldaşım Hint dizisi 11.Bölüm özetinde Sandhya, Mohit’in eğitim için Bhabo’ya fikrini söylemişti. Bhabo Sandhya’yı susturmuş Sandhya bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştı. Can Yoldaşım 11.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 11.bölümde Sandhya abisi ile yüzleşti! Sandhya’nın yaşadığı hayal kırıklıkları bununla da kalmaz. Mohit’in hayallerle ilgili sözleri de Sandhya’yı yaralar. Ayrıca Bhabo onun yalnız başına dışarı çıkmasına da izin vermez. Sandhya evli biridir ve eskisi gibi özgür hareket edemeyecektir.

Mohit ile aile evine giden Sandhya’ya tüm bunları başına açan abisine öfke dolmuştur. Ankur yalanlarıyla hem Sandhya’yı hem de Soraj’ın ailesini kandırmıştır. Sandhya tüm nefretini Ankur’a kusar. Abisinin artık kendisini unutmasını, onun Snadhya diye bir kardeşinin bu saatten sonra olmadığını yüzüne haykırır. Haksız olan Ankur çıtını dahi çıkaramaz.

Can Yoldaşım 11.Bölüm

Soraj, Sandhya ile aynı fikirde! Sandhya abisi ile yüzleşirken diğer tarafta Soraj Bhabo ile konuşur. Mohit’in eğitim görmesine destek vermeleri gerektiğini annesinde söyler. Bhabo Mohit’in şekerci dükkanında çalışmasını savunur.

İkili bu konuşmayı sürdürürken Menakşi arkadan onları dinler. Vikram, Menakşi’yi bu konulara girmemesi için uyarır. Menakşi ise Sandhya’nın zayıf noktasını bildiğini söyler. Onu kendi çıkarları için yönlendirecektir.

Soraj, Sandhya’yı duydu mu? Diğer tarafta Ankur ve Sandhya kavgası devam eder. Sandhya Ankur’a kendinin nasıl bir yere gönderdiğini tek tek sayar. Orada kadının inekten farkının olmadığını, hiçbir sözünün önemsenmediğini ve adeta bir hizmetçi konumunda olduğunu söyler. İkili bunları konuşurken Suraj oraya gelir.

Can Yoldaşım 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Neyseki Soraj konuşmanın tam sonuna gelmiştir ve hiçbir şey duymamıştır. Soraj ABD gitmek için hazırlanan Ankur ile konuşur. Ankur’un evini sattığını öğrenince anılarını bırakıp gitmenin zor olduğunu söyler. Sandhya tüm bunları dinlerken hüzünlenir. Abisi onu yalanların içinde bir başına bırakıp gidiyordur.

Gerçekler ortaya çıkacak mı? Soraj oldukça üzgün olan eşini alarak evin yolunu tutar. Sandhya’nın üzgün olduğunun farkında olan Soraj onun hislerini anladığını söyler. Ailesinden ayrılmak oldukça zor bir durumdur.

Sandhya ve Soraj eve geçerken ansızın polisler eve gelir. Polis memuru Sandhya’nın çalınan mücevherlerini ve sertifikalarını getirmiştir. Bhabo mücevherlere bakınca bunların kendilerine ait olduğunu doğrular. Ancak bu sertifikalar da neyin nesidir? Polis bunların Sandhya ait olduğunu söyler. Bhabo Chavvi’den kağıtların ne olduğunu okumasını ister. Sandhya, Chavvi’den önce davranarak kağıtları alır. Bunların babasının hayali olduğunu artık gerek kalmadığını söyler. Böylelikle eğitim sertifikalarını Bhabo’dan gizlemeyi başarır.

Bhabo torun istiyor! Chaturi bulaşıkları yıkarken Bhabo gelir. Chaturi panikle tencereyi düşürür. Bhabo neşeli olduğu için Chaturi’ye kızmaz. Chaturi fırsattan istifade bir bardak kırdığını da itiraf eder. Bhabo neşeli olduğu için ona sadece küçük bir bakış atar. Sandhya’yı hazırlamasını ve Soraj’ın odasına çıkarmasını ister.

Baş Tacım 48.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Pazartesi

Okumak İçin Hemen Tıkla

Sandhya, Chaturi tarafından odaya götürülürken oda oldukça güzel süslenmiştir. Bhabo, Sandhya ile konuşarak artık ailelerine adapte olmalarını söyler. Bhabo Sandhya’ya kırmızı güzel bir sari vererek bu yıl içinde torun istediğini söyler. Sandhya bu sözü duyunca şoke olur. Bu arada gizlice onları dinlemeye çalışan Menakşi ise çok komik şekilde yere düşer.

Can Yoldaşım 10 Ağustos Salı 11. Bölüm Özeti

Sandhya ilk gece isyanı! Soraj oldukça heyecanlı bir şekilde odaya gelir. Kapı kapanınca ikili baş başa kalır. Soraj yaklaşarak Sandhya’nın elini öpmek ister. Ancak Sandhya bir anda köpürmeye başlar. İçi o kadar dolmuştur ki Soraj’a ilk gecenin tadını çıkar der. Soraj Sandhya’nın sözlerine anlam veremez. Sandhya bir kadın olarak ona her şeyin dayatıldığını, gelin olması, anne olması, yemek yapması söylendiği ama bir erkeğe hiçbir şey söylenmediğini haykırır. Neden erkekler iyi damat, iyi eş, kardeş olmuyor der. Soraj yaşadıklarıyla afallarken Sandhya üzerindeki kolye ve mücevherleri çıkarır.

Bu esnada Bhabo Sandhya’ya süt getirmek için kapıyı çalar. Soraj sütü aldıktan sonra Bhabo konuşmadan kapıyı kapatır. Kapı Bhabo’nun burnuna çarparken o da bu duruma anlam veremez. Soraj Sadnhya’ya yaklaşarak onun neden böyle davrandığını sorar. Henüz yeni evlendiklerini ve birbirlerini tanıyamadıklarını dile getirir. Sandhya Soraj’ın bu iyi şaşkın halini görünce biraz da olsa sakinleşir.

Sandhya sessizleşirken Soraj’da yavaş yavaş toparlanır. Yataktaki çiçekler ve süslemeleri temizleyerek Sandhya’dan orada uyumasını ister.

Can Yoldaşım 12.Bölümde Neler Olacak? Bhabo öfkeli. Oğlunu yavaştan kıskanmaya başlıyor. Bhabo’nun bu sert tavrı Sandhya üzerinde de devam eder. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir