Can Yoldaşım 1. Bölüm Özeti – 31 Temmuz Cumartesi

Aşk Tesadüfleri Sever! Sandhya ve Suraj

Can Yoldaşım 1.bölüm özetinde neler olacak? Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi fragman ve özeti yayında! Can Yoldaşım dizisi ilk bölüme hoş geldiniz. Dizinin başlangıcı Sandhya’nın çocukluk yılları ile olur. Burada dizimizin ana kahramanı olan Sandhya’nın küçüklüğüne kısa bir yolculuğa çıkıyoruz. Can Yoldaşım dizisi 1.Bölüm özeti devam ediyor.

İyi kalpli Sandhya! Hindistan eğlenceleriyle başlayan bölümde turistler sokakları geziyordur. Burada Sandhya’nın annesi Kanchan’ı görürüz. Kanchan Hint geleneklerine bağlı bir annedir. Bunu turistlere gelenekleri anlatmasından anlarız.

Diğer yandan okuldan çıkan Sandhya ise arkadaşları ile beraber evin yolunu tutar. Bu esnada Sandhya bir kuş yuvasını bozmaya çalışan aptal bir çocuk görür. Bu olaya Sandhya kayıtsız kalmaz ve çocuğu engeller.

Her zaman kötülüklerin karşısında! Sanshya’nın kötülükler karşısındaki duruşu bununla da kalmaz. Babası ile beraber bir iş için dışarı çıkarlar. Ancak bu iş için gittikleri adamın rüşvet istemesi Sandhya’yı çok kızdırır.

Art arda gördüğü bunca kötülük ve haksızlık karşısında Sandhya bir karar vermiştir. İleride iyi bir polis olacak ve tüm kötülükleri ortadan kaldıracaktır.

Hayalinin peşinde bir kız! Sandhya’nın küçüklüğünden sonra büyüyüp serpilip bir genç kız oluşuyla dizi devam eder. Aradan geçen yıllar kahramanımızı hayallerinden asla vazgeçirmemiştir. Tam tersi karşılaştığı hırsızlık olaylarına müdahale ederken onu görürüz.

Ancak tüm bu hayaller ailesinin istekleriyle zora girer. Ailesi Sandhya’nın evlilik çağına geldiğini düşünüyorlardır. Sandhya ise tam tersi evliliği hiç ama hiç aklından geçirmez. O hayallerinin peşinden gidecek ve iyi bir polis olacaktır..

Yakışıklı şekerci! Sandhya’nın ailesi gibi diğer bir kahramanız içinde evlilik kapıları aralanmak isteniyordur. Bu kişi Suraj’dır. Suraj işleri ile uğraşırken annesi Bhabo ise oğluna kızgındır. Oğlunun evlilik ile ilgilenmesini ister.

Suraj annesini kızdırmak istemez ve evlilik işleri için eve gider. Bu esnada tesadüfler peş peşe gelir. Sandhya ve annesi sari dükkanına gidip alışveriş yaparken orada bir karmaşa yaşanır. Sandhya sari siparişleri için evinin adresini ve ismini verir. Bu isim Suraj’ın düğün davetiyelerine yazılır. Kısaca Sandhya yapılan yanlışlık yüzünden Suraj ile davetiye üzerinde evleniyor gözükür.

Beraber dua ettiler! Yaşanan bu karmaşık tesadüfler ikili arasında devam eder. Soraj evine gidip düğün öncesi tapınakta dua edecektir. Aynı şekilde Sandhya ve ailesi de dua için tapınağa gider. Burada ikili birbirlerinden habersiz beraber dua ederler. Suraj Sandhya ile isimlerinin yazılı olduğu davetiyeyi dua alnına koyarak pedere dua ettirir. Hatta rüzgarın aniden esmesiyle Sandhya’nın elindeki laddo Suraj’ın önüne düşer. Suraj yanlışlıkla o laddoyu yiyerek adeta gelin ve damat gibi tören yaparlar.

Akşam olduğunda ise hem Suraj hem de Sandhya çalışkanlıkların gösterirler. Suraj yeni gelen tatlı siparişleri için tüm gece çalışır. Bu arada Sandhya’da polis olmak için gireceği sınavlara çalışıyordur. Hindistan’da yaşanan elektrik kesintileri bile ikiliyi çalışmaktan vazgeçirmez.

Ertesi sabah olduğunda Suraj için işler biraz kötü gitmeye başlar. Öncelikle davetiyelerdeki hata fark edilir. Bhabo bu duruma çok sinirlenir. Bu karmaşa Suraj’ın sakinleştirmesiyle uzamaz. Suraj bunun küçük bir karmaşa olduğunu söyler.

Kıskan kaynana! Bu arada Sandhya ile abisi kuyumcuya giderler. Suraj’da nişanlısına kolye bakmaya gelmiştir. Sandhya bir kolyeyi boynuna takarak abisinin bunu almasını ister. Suraj’da kolyeyi görünce çok beğenir. Sandhya çıktıktan sonra kolyeyi satın alır.

Kolye oldukça pahalıya gelmiştir. Ancak Suraj kolyeyi çok beğenmiştir. Tabi bu durum Bhabo için aynı olmaz. Bhabo oğlunun yeni geline böyle pahalı bir kolye almasını kıskanır. Suraj annesinin kıskanmasına üzülür ancak Bhabo’nun gönlünü almak kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.