Bir Peri Masalı İçin Geri Sayım Başlıyor!

Bir Peri Masalı

Yeni sezonda Fox Tv iddialı projesiyle merhaba demeye hazırlanıyor. Alina Boz’un başrolünde yer aldığı dizi Bir Peri Masalı 21 Eylül Çarşamba günü başlıyor.

MERAKLA BEKLENEN AFİŞ YAYINLANDI!

Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Kadir Çermik, Baran Bölükbaşı, Okan Urun, Tülin Ece, Şener Savaş, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı, güçlü kadroya sahip dizinin merakla beklenen afişi yayınlandı, sosyal medyada afişle alakalı birbirinden olumlu yorumlar yapıldı.

Bir Peri Masalı’nın Konusu Ne?

Zeynep’in peri masalına hep birlikte eşlik edeceğiz. Zeynep hayallerine ulaşmak için bir karar vermesi gerekecek. Hayallerine ulaşmak için seçtiği kısa yol onu kimlere götürecek. Bu peri masalı kısa mı sürecek hep birlikte göreceğiz.

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Taro Emir ise bu dizide nasıl performans ortaya koyacağı merakla bekleniyor.

Her daim daha fazlasını hak ettiğini düşünen, lüks bir hayatı düşleyen Zeynep’in hikayesinin ele alınacağı “Bir Peri Masalı”, 21 Eylül Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.