Bir Garip Aşk 83.Bölüm Özeti- 21 Ocak Perşembe

Bir Garip Aşk FİNAL! KHUSHİ FİNALE KALIYOR!

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta , Sam adlı model eğitmeni Arnav’ın ricası üzerine Khushi’yi yarışmaya hazırlar. Yarışmada eşler ve kocalarının birlikte performanslarını sergileyecekleri etaba kadar elenmeden gelen Khushi’ye yarışma Jürisinden izin alan Arnav eşlik edecektir. İkili bu turun kazananı olsa da Khushi’yi zorlu bir final beklemektedir. Bir Garip Aşk 81.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 21 Ocak Özeti Devam Ediyor.

Arnav, Khushi’ye yardım etmesi için modellere fiziksel antrenmanlar yaptıran Sam’den yardım ister. Sam Khushi’ye modellik ile ilgili önemli bilgiler verir ve yarışmanın yetenek turu için Khushi’ye özel bir kostüm seçer.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Diğer yandan yarışma jürisi eşlerin birlikte sahne alacağı bölümde Arnav’a Jüri üyesi olmasına rağmen Khushi’ye eşlik etmesi için izin verirler. Khushi’nin yarışmadaki en büyük rakibi Amrita adlı modeldir ve Jüri ikisi arasında karar vermekte zorluk çekerken Amrita’nın hile yaptığı ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edilir.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Bu kararın ardından eşler turunun galibi Khushi ve Arnav seçilir. Geriye son bir tur kalmıştır ancak Arnav yarışmanın adil olması için kendisinin bu turda jürilikten çekildiğini anons ettirir.

Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir