Bir Garip Aşk 82.Bölüm Özeti- 20 Ocak Çarşamba

ARNAV GÜZELLİK YARIŞMASINDA JÜRİ ÜYESİ OLUYOR!

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta, Arnav, Bayan Hindistan adlı güzellik yarışmasına jüri üyesi olarak seçilmiştir. O, Khushi’nin bu yarışmada podyuma çıkacağını öğrenince Khushi’nin elenmemesi için bir çözüm bulmaya çalışır. Öte yandan Raizada ailesi kendileri ile röportaj yapmak isteyen gazetecilerin teklifini heyecanla kabul eder. Bir Garip Aşk 82.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 20 Ocak Özeti Devam Ediyor.

Arnav Hindistan’ın en güzel kızının seçileceği yarışmada Jüri üyesi olarak görev yapacaktır. Khushi’nin de bu yarışmaya katılacağını öğrenen Arnav, onun diğer modeller karşısında kazanma şansı olmadığını düşünür ve Khushi’ye yardımcı olmak ister.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Diğer yandan Hindistanlı Gazeteciler Raizada ailesi ile röportaj yapmak istemektedir. Bu teklif evdekiler tarafından büyük bir heyecanla karşılanır. Yarışmanın organizatörü Vikrant, Khushi’nin kendisine karşı gelmesi üzerine onu diskalifiye etme kararı alır ancak Arnav, Khushi’nin yarışmaya katılması için elinden geleni yapacaktır.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir