Bir Garip Aşk 81.Bölüm Özeti- 19 Ocak Salı

KHUSHİ GÜZELLİK YARIŞMASINA HAZIRLANIYOR!

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta, Khushi, Hindistan’ın en güzel kadınının seçileceği Bayan Hindistan Güzellik yarışmasına katılmak ister. Onun bu beklenmedik isteği evdekileri şaşırtırken Manaroma, Khushi’yi kıskanmaya başlar ve onun bu yarışmaya katılmasını engellemeye çalışır. Arnav ise Khushi’ye şirketinde bir iş ayarlar. Bir Garip Aşk 81.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 19 Ocak Özeti Devam Ediyor.

Khushi, Hindistan’ın en güzel kadınının belirleneceği Bayan Hindistan adlı güzellik yarışmasına katılmaya karar verir. Malikânenin bir köşesinde gizlice yarışmaya hazırlanan Khushi’yi görenler onun yarışmaya katılma kararı aldığını duyunca çok şaşırırlar.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Nani, Khushi’yi desteklerken Manaroma kıskançlığa kapılır ve Khushi’ye karşı çıkar. O, Khushi’nin çalışmalarını sabote etmek için bir plan yapmaya karar verir.

Diğer yandan Arnav, Khushi’yi firmasının moda çizim projesi bölümünün başına getirmek ister ancak Khushi bunu kabul etmez.

Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir