Bir Garip Aşk 80.Bölüm Özeti- 18 Ocak Pazartesi

ARNAV, AARAV’IN OĞLU OLMADIĞINI SÖYLÜYOR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta , Arnav, Aarav’ın babası olduğunu kabul etmez ve Sheental’i yalan söylemekle suçlar. Sheental ise Arnav’ın bu tavrı üzerine evden ayrılmaya karar verir. Aarav’ın Arnav’a yetimhane ile ilgili anılarını anlatması üzerine Arnav kısa sürede gerçekleri öğrenir. Bir Garip Aşk 80.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 18 Ocak Özeti Devam Ediyor!

Arnav, Aarav’ın oğlu olduğunu doğrulayan DNA raporunu yalanlar. Bunun üzerine Sheental, Aarav’ı da alarak Raizada malikânesinden ayrılmak ister. Aarav’ın kendisinin aslında bir yetimhanede kaldığını Arnav’a söylemesi üzerine Arnav, Sheental’in ne amaçladığını anlamaya çalışır.

Diğer yandan Sheental, Arnav’dan alacağı büyük intikamın planlarını yapmaktadır. Öte yandan Sheental’in yalanı yüzünden ailesi ile arası bozulan Arnav çok geçmeden onun gerçek yüzünü ortaya çıkartır. Sheental’i Raizada ailesinin önünde küçük düşüren Arnav, Aarav’ın bir yetimhaneden alındığını ve Sheental tarafından kendisi gibi davranması için eğitildiğini öğrendiğini söyler.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Khushi ise gerçekler ortaya çıkınca Arnav’a karşı duyduğu şüphelerden kurtuluyor.

Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir