Bir Garip Aşk 76.Bölüm Özeti- 14 Ocak Perşembe

ARNAV, KHUSHİ’YE JELABİ HAZIRLIYOR!


Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta, Arnav, Raizada malikânesinden kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı kendini kötü hisseder. Khushi’nin hatırlıyor olmasını ümit eder ancak Khushi’den de beklediği ilgiyi göremeyen Arnav onunla kavga eder. Yine bencilliğine yenik düştüğü için kendine kızan Arnav, Khushi’nin gönlünü almak için ona kendi elleriyle Jelabi tatlısı hazırlar. Bir Garip Aşk 76.bölüm özeti devam ediyor.


Arnav ailesinden hiç kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı çok üzülür. Tek umudu Khushi’dir ancak Khushi de doğum gününü unutunca büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Arnav açıkça belli etmese de bu konuda alınganlık gösterir ve Khushi ile tartışır. Ancak daha sonra Khushi’ye yaptıklarından dolayı pişman olur ve onun gönlünü almak için mutfağa geçerek Jelabi tatlısı yapar.

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Hemen Tıkla

Diğer yandan Khushi, Arnav’a gitttiği elbise tasarım dükkânında tanıştığı bir çocuktan bahseder. Aynı çocuğu Nanda Kishore ile birlikte alışveriş yaparken yeniden gören Khushi, o esnada bir çetenin çocuğu kaçırmaya çalıştığını fark eder ve onu kurtarmak ister.

Arnav okuldan arkadaşı Sheental ve oğlu Aarav ile karşılaşır. Aarav, Khushi’nin kurtardığı çocuktur ve Khushi’yi onun nasıl canını riske atarak kendisini çetenin elinden kurtarmaya çalıştığını anlatır.


Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir