Bir Garip Aşk 74.Bölüm Özeti- 12 Ocak Salı

ARNAV, SHYAM’I İHBAR EDİYOR!


Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta , Shyam’ın Anjali’nin bebeğinin düşürmesi ile ilgisi olduğunu düşünen Khushi ve Arnav, Shyam’ın bilgisayarında izledikleri bir video ile her şeyi öğrenir. Ablasının intikamını almak isteyen Arnav, Shyam’ı polise ihbar eder. Khushi ile Nanda Kishore, Shyam aleyhinde ipuçları aramaktadır. Bir Garip Aşk 74.bölüm özeti devam ediyor.


Anjali’nin bebeğini düşürmesinin ardından olayın arkasında Shyam’ın olduğundan şüphelenirler. Gizlice Shyam’ın odasına giren ikili onun bilgisayarındaki video kayıtlarını izlediğinde şüphelerinde haklı olduklarını anlar.

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla


Arnav ablasının başına gelenlerin hesabını Shyam’dan sormaya kararlıdır ve bunun için polisi arayarak onun kendi çocuğunun ölümüne sebep olduğunu söyleyerek şikâyet eder. Khushi ve Nanda, Kishore ise Shyam’ın suçlu olduğu u ispatlamak için delilleri aramaya başlar.

Khushi, Anjali’ye doktor tarafından verilen ilaçların Shyam tarafından kürtaj hapları ile değiştirildiğini öğrenmiştir.


Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerindeArnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir