Bir Garip Aşk 73.Bölüm Özeti- 11 Ocak Pazartesi

ARNAV VE KHUSHİ BİRBİRLERİNDEN VAZGEÇMİYOR!

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta, Arnav’ın babası ile ilişkisi ortaya çıkan Garima, kızına yaşattırdığı utançtan dolayı ondan özür diler. Ablası, Khushi’yi Gupta ailesinin yanına götürmek ister ancak o Arnav’ın kendisine verdiği sözden bahsederek gelemeyeceğini söyler. Daadi, Arnav’ın Khushi ile ilgili düşüncelerini değiştirmek için çabalasa da Arnav ve Khushi düğün hazırlıkları yapmaktadır. Bir Garip Aşk 73.bölüm özeti devam ediyor.


Khushi’nin düğününü mahvettiği için kendini suçlayan Garima, kızından özür diler.

Payal ve Madhumati, Khushi’yi de yanlarına alarak onu Gupta ailesinin yanına götürmek isterler. Khushi ise Arnav’ın kendisine evlilik sözü verdiğini ve onu bırakıp gitmek istemediğini söyler.

Yaşanan tüm bu olumsuzluklara rağmen Arnav, Khushi ile evlenmekten vazgeçmez. Daadi ise Shyam ile yaptığı işbirliği gereği bu evliliğe karşı çıkar ve ona Garima gibi birinin kızı ile evlenmemesi gerektiğini söyler.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Arnav ise Garima’nın masum olduğunu, asıl suçun kendi babasında olduğunu söyler. Arnav ve Khushi yeniden evlilik hazırlıklarına başlar.


Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir