Bir Garip Aşk 72.Bölüm Özeti- 10 Ocak Pazar

ARNAV, SHYAM’IN TUZAĞINA DÜŞMEKTEN SON ANDA KURTULUYOR!


Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta, Arnav’ın bekârlığa veda partisine tepki gösteren Payal, Khushi’yi uyarıyor. Arnav, Shyam’ın bekârlığa veda partisi için hazırladığı tuzağa düşmekten son anda kurtuluyor. Garima ve Arnav’ın babası arasında yaşanan ilişki ortaya çıkınca aileler arasındaki normalleşen ilişkiler yeniden bozuluyor. Bir Garip Aşk 72.bölüm özeti devam ediyor.


Payal, Khushi’yi Arnav için düzenlenen bekârlığa veda partisi hakkında uyarıyor ve ondan Arnav’ın bu partiye katılmasını engellemesini istiyor. Arnav’ın bu partinin Shyam tarafından hazırlanmış bir tuzak olduğunu anlaması uzun zaman alsa da Khushi’nin ikazlarının haklı olduğunu anlıyor.

Arnav, Khushi’nin gönlünü almak için onu çiftlik evine götürüyor. Burada uzun süre gökyüzünü seyreden ikili arasında romantik anlar yaşanıyor. Garima ve Arnav’ın babası arasında yaşanan ve bir sır gibi saklanan ilişki Daadi yüzünden ortaya çıkıyor.

Raiazada ve Gupta aileleri arasında gerilimi yeniden tırmandıran bu gelişme Khushi ve Arnav’ın düğününün önüne engel olarak çıkıyor.


Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir