Bir Garip Aşk 71.Bölüm Özeti- 9 Ocak Cumartesi

SHYAM, GARİMA’NIN GİZLEDİĞİ KUTUYU BULUYOR!

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta Shyam, Khushi ve Arnav’ın düğününü engellemek için yeni bir plan hazırlığındadır. Daadi, Garima’yı tüm bu olup bitenlerden sorumlu tutar. Garima’nın gizli kutusundan Arnav’ın babasının fotoğraflarının çıktığını gören Shyam büyük bir şaşkınlık yaşar. Bir Garip Aşk 71.bölüm özeti devam ediyor.

Daadi, Garima’yı kızının Arnav ile olan evlilik dışı ilişkisine göz yummakla ve Gupta ailesinin itibarını zedelemekle suçluyor. Shyam, Daadi’den Khushi ve Arnav’ın düğününü engellemek için yardım istiyor ancak o bu teklifi reddediyor.

Garima, Khushi’den yaşananalardan dolayı kendini üzmemesini istiyor ve ona aile yadigarı bir çift bilezik hediye ediyor. Shyam, Garima’nın sakladığı kutuyu sonunda ele geçiriyor. Kutunun içerisinden Arnav’ın babası ve Garima’nın yıllar önce çekilmiş fotoğrafları çıkınca Shyam neye uğradığını şaşırır.

O bu fotoğrafları kopyalamaya ve ona karşı bir koz olarak kullanmaya karar verir. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir