Bir Garip Aşk 70.Bölüm Özeti- 8 Ocak Cuma

Arnav Khushi’nin Gönlünü Alabilecek mi?

Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta , Raizada ailesi Arnav ve Khushi arasındaki küslüğün bitmesi için elinden geleni yapar. Anjali ise geleneksel bir Hint ayini düzenleyerek ikiliyi buraya davet eder ve onların barışmasını sağlar. Bu barışma Shyam ve Daadi’nin tepkisini çeker. Bir Garip Aşk 70.bölüm özeti devam ediyor.

Khushi, Arnav’dan gelen aramaya yanıt vermediği için kendini suçlu hissetmektedir. Nani, Manaroma ve Nanda Kishore, Khushi’yi affetmesi için Arnav’a ile konuşur ancak o aldığı karardan dönmemekte ısrarlıdır.

Bunun üzerine Anjali Hint ritüellerine uygun bir Mehendi ayini düzenler ve Arnav ile Khushi’yi de buraya davet eder. Ayinde Arnav, Khushi’den özür diler ve onun gönlünü almaya çalışır. İkili arasındaki bu yakınlaşma Daadi ve Shyam’ı harekete geçirir.

Raizada ailesinin Gupta ailesine büyük bir sürprizi vardır. Shashi eve geldiğinde Shyam’ın da orada olduğunu görünce çok sinirlenir ancak Garima ona Shyam’ın artık eskisi gibi biri olmadığını söyler.

Farklı karakterlere sahip Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir