Bir Garip Aşk 68.Bölüm Özeti-6 Ocak Çarşamba

KHUSHİ’NİN YALANI ORTAYA ÇIKIYOR!

Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta, Khushi’nin, Gupta ailesini ziyaret edebilmek için söylediği yalan yüzünden derttedir. Arnav yanına bir doktor alarak Madhumati’yi ziyarete gider. Manaroma, Anjali’nin görüştüğü kişilerin kim olduğunu öğrenmek ister. Bir Garip Aşk 68.bölüm özeti devam ediyor.


Khushi annesini görmek için Gupta ailesini ziyaret etmek ister ancak Arnav’ın iznini alabilmek için ona bir yalan söylemesi gerekmektedir. Khushi’nin annesinin hasta olduğunu söylerken konuşmaya kulak misafiri olan Nani, Madhumati’yi arayarak ona geçmiş olsun demek ister. Ancak Khushi’nin yalanının ortaya çıkmaması için Nani’nin görüşmesine engel olması gerekmektedir.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Manaroma gelinine Mumbai yolculuğu esnasında kendisine yardımcı olmasını ister ancak Payal yolda yaşanacak aksiliklerden korkarak bu teklifi reddeder.

Arnav, Khushi’nin söylediklerinin doğru olup olmadığını görmek için yanına bir doktor alarak Gupta ailesini ziyarete gider. Khushi, doktora annesinin hastalığı ile ilgili tutarsız şeyler anlatmaya başlar. Manaroma, Anjali’nin gizlice birileri ile görüştüğünü görünce kızının yanlış bir şey yapmaması için onu takip etmeye karar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir