Bir Garip Aşk 67.Bölüm Özeti-5 Ocak Salı

KHUSHİ, ANJALİ’NİN EVLİLİĞİNE ZARAR VERMEKLE SUÇLANIYOR!

Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ 67.bölüm özetinde, Khushi’ye henüz tam olarak teşekkür etme fırsatı bulamayan Arnav onun yatağının yanına gider ve yastığına kırmızı bir gül bırakır. Raizada malikanesinde yaşanan tatsız gelişmeler Khushi’nin doğum günü heyecanını olumsuz yönde etkiler. Nani ve Anjali arasındaki duygusal konuşmadan etkilenen Manaroma soluğu Khushi’nin yanında olacaktır.Bir Garip Aşk 67.bölüm özeti devam ediyor.


Arnav, Khushi’nin uyuduğunu düşünerek yastığına kırmızı bir gül bırakır ve Khushi ile evlenmeyi diler. Khuhsi ise Arnav’ın gerçekten kendisini sevdiğini anlar ve o anın büyüsünü bozmamak için uyuyor numarası yapmaya devam eder.

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Hemen Tıkla

Anjali’nin çocuğunu aldırmak istemesi, Akash ve Payal’ın Manaroma ile kavgası, Khushi’nin doğum günü mutluluğuna gölge düşürür. Nani ile başbaşa kalan Anjali ona Shyam gibi bir erkek çocuğunun olmasını istediğini söyler.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı


Anjali’nin bu hayaline kulak misafiri olan Manaroma ise Khushi’nin yanına giderek onu Anjali’nin evlilik hayatını mahvetmekler suçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir