Bir Garip Aşk 60.Bölüm Özeti-29 Aralık Salı

KHUSHİ, ARNAV’I SHYAM’IN  KAÇIRDIĞINI ÖĞRENİYOR!

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bugün, Shyam’ın ayakkabısındaki kan izleri Khushi’nin dikkatinden kaçmaz ve bu izlerin Arnav ile bir ilişkisi olduğunu düşünür. Nanda Kishore da Arnav’ın kaçırıldığını öğrenmiştir. Diğer yandan Khushi ve Manaroma çetenin izini bulmuşken aldıkları bir tehdit yüzünden eve geri dönerler. Bir Garip Aşk 60.bölüm özeti devam ediyor.

Khushi, Shyam’ın ayakkabısındaki kan lekelerini fark eder ve Arnav’ın kaçırılmasının arkasında Shyam’ın olduğunu düşünmeye başlar. Khushi daha sonra Shyam’ın ayakkabısından kan örneği alarak Arnav’ın kanı  ile aynı olup olmadığını anlamak için bir test yaptırır.Teste göre Shyam’ın ayakkabısındaki kan Arnav’a aittir.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Nanda Kishore da Arnav’ın kaçırıldığını öğrenmiştir. Shyam, Khushi’nin kendisine yönelttiği iddiaları inkar eder. Khushi  ve Manaroma uzun uğraşları sonucu çetenin izine yeniden ulaşır ancak aldıkları bir tehdit yüzünden Arnav’ı bulmak için ellerine geçen bu şansı da değerlendiremez. İkili Arnav’a
ulaşacak yeni ipuçları aramaya başlarlar.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir