Bir Garip Aşk 58.Bölüm Özeti-27 Aralık Pazar

ARNAV REHİN ALINIYOR!


Ekranların tutkuyla izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta, Anjali ve Khushi Londra’ya gidip Arnav’ı görmek için seyahat hazırlıkları yapmaktadır anca Arnav’a ulaşamadıkları için geziyi bir süre ertelerler. Anjali ise abisine uzun süreden beri ulaşamadığı için endişelidir. Herkes onu iş seyahatine devam ettiğini zannederken Arnav bir suç örgütünün elinde rehin tutulmaktadır ve durumu yalnızca Khushi’ye gizlice anlatabilmiştir. Bir Garip Aşk 58.bölüm özeti devam ediyor.

Bubbly yatılı okula dönmeden önce işlediği suçları Akash’a itiraf ediyor. Anjali, Khushi’yi Londra’ya götürmek ister ancak Shyam bu duruma itiraz eder. Ancak Arnav’ın henüz Londra’ya ulaşmadığı öğrenilince gezi iptal edilir.

Anjali abisine bir türlü ulaşamaz ve kendi kendini avutmaya çalışır ancak Arnav onu hiç beklemediği bir anda arayarak İskoçya’da olduğunu söyler. Ancak Arnav yolculuk esnasında bir çete tarafından rehin alınmıştır ve onu zor günler beklemektedir.

Arnav evdekilerin haberi olmasın diye durumu yalnızca Khushi’ye anlatır. Khushi, Arnav’ın yaptığı tüm uyarılara rağmen polise gitmeye
karar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir