Bir Garip Aşk 57.Bölüm Özeti-26 Aralık Cumartesi

SHYAM, ARNAV’I ZOR DURUMA DÜŞÜRÜYOR!


Ekranların tutkuyla izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Arnav’ın şirketine ait önemli evrakların ortadan kaybolduğunu öğrenen Khushi, Shyam’dan şüphelenir. Nani, kardeşi Chandu’yu Raizada malikânesinin gelinleri ile tanıştırır. Manaroma, Payal ve Bubbly’nin fotoğrafını görünce aklına bazı sorular takılır. Bir Garip Aşk 57.bölüm özeti devam ediyor.

Khushi, Arnav için hayati önem taşıyan iş evraklarının ortadan kaybolmasının ardında Shyam’ın olduğundan şüphelenmektedir ancak elinde bunu kanıtlayacak bir delil yoktur.

Nani kendisini ziyarete gelen kardeşi Chandu’yu Khushi ve Payal ile tanıştırır. Chandu onlara Nani’nin davranışlarındaki değişimin sebebini sorar.

Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin Bilinmeyen Sırları !

Hemen Tıkla

Khushi’nin telefonuna Arnav’dan bir kısa mesaj gelir ancak mesajı atan kişi Arnav değildir.

Diğer yandan Nani evdekilere Arnav’ın çocukluğuna ait komik anıları anlatmaktadır. Payal ile Bubbly’nin birlikte çektirdikleri fotoğrafı gören Manaroma gelini hakkında şüphelenmeye başlar.

  • Masum 315.Bölüm Özeti- 31 Ocak Pazar
    Radha Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTİYOR! Masum dizisi 315.bölüm özetinde Radha, Rashi bebeği kaçırmış ve Modiler’e şantaj yapmıştı. Modiler bebeği ararken Radha ise onlara şantaj yapar. Bu arada Kokila nehrin yanında dua …
  • Masum 314.Bölüm Özeti- 30 Ocak Cumartesi
    Radha, Rashi Bebeği Önce KAÇIRDI! Sonra KAYBETTİ! Masum dizisi 314.bölüm özetinde polis Radha’yı tutuklamış ve Modiler’e haber vermişti. Radha karakolda gözetim altındayken Modiler de yola çıkar. Ancak yol bir türlü bitmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir