Bir Garip Aşk 57.Bölüm Özeti-26 Aralık Cumartesi

SHYAM, ARNAV’I ZOR DURUMA DÜŞÜRÜYOR!


Ekranların tutkuyla izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Arnav’ın şirketine ait önemli evrakların ortadan kaybolduğunu öğrenen Khushi, Shyam’dan şüphelenir. Nani, kardeşi Chandu’yu Raizada malikânesinin gelinleri ile tanıştırır. Manaroma, Payal ve Bubbly’nin fotoğrafını görünce aklına bazı sorular takılır. Bir Garip Aşk 57.bölüm özeti devam ediyor.

Khushi, Arnav için hayati önem taşıyan iş evraklarının ortadan kaybolmasının ardında Shyam’ın olduğundan şüphelenmektedir ancak elinde bunu kanıtlayacak bir delil yoktur.

Nani kendisini ziyarete gelen kardeşi Chandu’yu Khushi ve Payal ile tanıştırır. Chandu onlara Nani’nin davranışlarındaki değişimin sebebini sorar.

Khushi’nin telefonuna Arnav’dan bir kısa mesaj gelir ancak mesajı atan kişi Arnav değildir.

Diğer yandan Nani evdekilere Arnav’ın çocukluğuna ait komik anıları anlatmaktadır. Payal ile Bubbly’nin birlikte çektirdikleri fotoğrafı gören Manaroma gelini hakkında şüphelenmeye başlar.

  • Emanet Legacy Episode 156 Promo
    Yaman Desapontou Seher! Embora os fatos sejam revelados na série de relíquias, as águas não se acalmam. Como dissemos antes, Yaman prefere permanecer em silêncio enquanto aprende a verdade, em …
  • Emanet 156.Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Pazartesi
    Yaman Seher’i Hayal Kırıklığına Uğrattı! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 156.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 156.bölümünde Yaman ve Seher arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir