Bir Garip Aşk 55.Bölüm Özeti-24 Aralık Perşembe

KHUSHİ İNTİHAR ETMEYE KARAR VERİYOR!

Bir Garip Aşk 55.bölüm özetinde Khushi, Arnav ile olan evlilik yalanını daha fazla sürdürmek istemez ve gerçekleri ailesine anlatan bir mektup yazarak kendini aşağı atabileceği yüksek bir bina aramaya başlar. Nani, Arnav ve Khushi’nin gerçekten evli olmadığını öğrenince çok şaşırır ve Arnav’dan bunun hesabını sormaya karar verir. Bir Garip Aşk 55.bölüm özeti devam ediyor.

Bubbly, Manaroma’ya vereceği sürpriz hediyenin içerisine Payal için bir tuzak koyar. Khushi ailesine Arnav ile arasındaki ilişkinin göstermelik bir evlilikten ibaret olduğunu anlatan bir mektup yazarak intihar etmeye karar verir. Arnav’a da bir intihar notu bırakan Khushi kendini aşağı atabileceği yüksek bir bina aramaya başlar. Mektubu gören Arnav onu okur ve Khushi’yi kurtarmak için hemen harekete geçer.

Öte yandan Nani’de Arnav ve Khushi arasındaki evliliğin gerçek olmadığını öğrenmiştir ve Arnav’dan kendisine açıklama yapmasını ister. Arnav ona Anjali’nin evliliğini kurtarmak için Khushi ile evlendiğini söyler.

Ancak Nani bunun kabul edilemez olduğunu söyler ve Arnav’ı genç bir kızın hayallerini
mahvetmekle suçlar.

  • Emanet 94.Bölüm Fragmanı – 14 Ocak Perşembe
    Yaman Seher’i Etkilemeye Devam Ediyor! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 94.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 94.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher …
  • Masum 304.Bölüm Özeti- 20 Ocak Çarşamba
    Gopi’nin Gözü DÖNDÜ! Radha’dan İNTİKAMINI Aldı! Masum dizisi 304.bölüm özetinde Gopi Radha’nın sahtekarlığını ortaya çıkarmış, Radha da Hetal’in ayaklarına kapanarak ondan af dilemişti. Hetal bunun üzerine Radha’ya para verir. Radha, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir