Bir Garip Aşk 55.Bölüm Özeti-24 Aralık Perşembe

KHUSHİ İNTİHAR ETMEYE KARAR VERİYOR!

Bir Garip Aşk 55.bölüm özetinde Khushi, Arnav ile olan evlilik yalanını daha fazla sürdürmek istemez ve gerçekleri ailesine anlatan bir mektup yazarak kendini aşağı atabileceği yüksek bir bina aramaya başlar. Nani, Arnav ve Khushi’nin gerçekten evli olmadığını öğrenince çok şaşırır ve Arnav’dan bunun hesabını sormaya karar verir. Bir Garip Aşk 55.bölüm özeti devam ediyor.

Bubbly, Manaroma’ya vereceği sürpriz hediyenin içerisine Payal için bir tuzak koyar. Khushi ailesine Arnav ile arasındaki ilişkinin göstermelik bir evlilikten ibaret olduğunu anlatan bir mektup yazarak intihar etmeye karar verir. Arnav’a da bir intihar notu bırakan Khushi kendini aşağı atabileceği yüksek bir bina aramaya başlar. Mektubu gören Arnav onu okur ve Khushi’yi kurtarmak için hemen harekete geçer.

Öte yandan Nani’de Arnav ve Khushi arasındaki evliliğin gerçek olmadığını öğrenmiştir ve Arnav’dan kendisine açıklama yapmasını ister. Arnav ona Anjali’nin evliliğini kurtarmak için Khushi ile evlendiğini söyler.

Ancak Nani bunun kabul edilemez olduğunu söyler ve Arnav’ı genç bir kızın hayallerini
mahvetmekle suçlar.

  • Emanet Legacy Episode 153 Promo
    Ele aprendeu as verdades em Yaman em Seher! No depósito, podemos dizer que os fatos são finalmente revelados, mas o surgimento dos fatos corrigirá tudo? Esta é a verdadeira questão …
  • Emanet 154.Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Perşembe
    Yaman’da Seher’de Gerçekleri Öğrendi! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 154.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 154.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir