Bir Garip Aşk 54.Bölüm Özeti-23 Aralık Çarşamba

Khushi, Annesine Evliliği İle İlgili Yalan Söyler!

Bir Garip Aşk 54.bölüm özetinde ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün Shyam’ın gönderdiği kartı okuyan Arnav’ın canı iyice sıkılmaya başlar. Khushi en yakın arkadaşının düğün hazırlığında ona yardımcı olmak ister. Garima, Khushi’ye evlilik hayatının nasıl geçtiğini sorar ancak Khushi ona yalan söyler. Bir Garip Aşk 54.bölüm özeti devam ediyor.

Arnav, Shyam’dan sürpriz bir kart alır ancak kartta yazılanlar hiç hoşuna gitmez. Khushi en yakın arkadaşının düğün hazırlıklarına yardımcı olmak ister. Arnav damadın kendi çalışanı olduğunu görünce çok şaşırır.

Sanaya Irani’nin Kıskandıran Tatil Fotoğrafları

Hemen Tıkla

Diğer yandan damat ve gelinin ailesi arasında yaşanan bir tatsızlık yüzünden düğünü iptal etme kararı alınır ancak Khushi onları ikna etmeye çabalar ve Arnav’dan da kendisine yardımcı olmasını ister.

Garima kızına evlilik hayatının nasıl gittiğini sorar ancak Khushi ona bazı yalanlar söyleyerek bu konuyu geçiştirmeye çalışır. O sırada yan odada bulunan Arnav ise bu konuşmaya kulak misafiri olur. Khushi’nin söylediği yalanlar onu pişman eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir