Bir Garip Aşk 53.Bölüm Özeti-22 Aralık Salı

Shyam, Anjali’yi Kullanarak Arnav’ı Köşeye Sıkıştırmak İstiyor!

Bir Garip Aşk 53 .bölümünde ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün Gupta ailesini ziyarete giden Arnav, bu ziyaretten memnun kalmaz. Arnav’ın vasiyetine ulaşan Shyam ise Anjali ile ilgili öğrendiği gerçeklerden dolayı büyük bir şaşkınlık yaşar ve yeniden ona yakınlaşmaya çalışır. Bir Garip Aşk 53 .bölüm özeti devam ediyor.

Khushi ve Arnav, Gupta ailesini ziyaret ederler. Ailenin maddi durumunun kötüye gittiğini öğrenen Arnav onlara yardım etmek ister ancak Khushi’nin annesi Garima buna karşı çıkar.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Khushi kocası ile tanıştırmak için komşularını eve davet eder. Arnav hem gelen misafirlerden hem de konuşulan konulardan hoşlanmaz ve oradan uzaklaşmak istese de başarılı olamaz.

Madhumati, Arnav’ı Khushi’nin en yakın arkadaşı Preetika ile tanıştırır. Preetika ikiliye yaptığı düğün hazırlıklarından bahseder ve onlardan düğününe konuk olmalarını ister.

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla

Diğer yandan Shyam, Arnav’ın başına kötü bir şey gelmesi halinde tüm mirasın kardeşi Anjali’ye kalacağını öğrenir ve bu durumu kendisi için avantaja dönüştürmek için yeni bir plan hazırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir