Bir Garip Aşk 51.Bölüm Özeti-20 Aralık Pazar

SHYAM, ARNAV’I TUZAĞA DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

Bir Garip Aşk 51.bölüm özetinde Khushi ile Arnav’ın arasının iyi olduğunu görmek Anjali’yi mutlu eder ancak durum dışarıdan görüldüğü gibi değildir. Shyam, Arnav’dan intikam alabilmek için korkunç bir plan hazırlığındadır. Ailesini özleyen Khushi, Arnav’dan onların yanına gidebilmek için izin ister. Bir Garip Aşk 51.bölüm özeti devam ediyor.

Khushi ile Arnav’ın konuşmalarına kulak misafiri olan Anjali, Khushi’nin kardeşine karşı sergilediği nazik davranışlardan memnun olur. Ancak Anjali ve Arnav baş başa kaldıklarında Arnav ona Khushi ile mutlu olmadığını, bunun bir oyundan ibaret olduğunu söyler.

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla

Tüm bunlardan habersiz olan Khushi ise Arnav’ı mutlu etmek için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Arnav ile hesaplaşmak isteyen Shyam ona yardımcı olmak bahanesiyle Khushi’den Arnav’ın odasının anahtarlarını ister.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Shyam’ın tedirgin davranışlarından şüphelenen Khushi anahtarları vermede tereddüt etse de en sonunda onları verir. Diğer yandan Khushi, Arnav’dan birkaç gün ailesinin yanına gidebilmek için izin ister. Arnav’ın ise bu teklifi kabul etmek için bir şartı vardır.

  • Masum 461.Bölüm Özeti- 26 Haziran Cumartesi
    Seta KAÇIRILDI! Vidya Hapse mi GİRECEK? Masum dizisi 461.bölüm özetinde Bhavani adında nüfuslu bir kadın Seta’yı Modilerin elinden almak istemişti. Gopi ise akıl dolu bir oyun yaparak herkesi yanlış yere …
  • Masum 460.Bölüm Özeti- 25 Haziran Cuma
    Esrarengiz Büyülü Kadın KİM? Gopi’nin Akıl Dolu Planı! Masum dizisi 460.bölüm özetinde şeytan Gaura durmak bilmemişti. Chanda’yı öldürerek suçu Vidya’ya yıkmıştı. Gopi ve Jaggi ise Kokila’ya gidip gerçeği istemiş ama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir