Bir Garip Aşk 50.Bölüm Özeti-19 Aralık Cumartesi

ARNAV, ANJALİ’DEKİ DEĞİŞİMDEN RAHATSIZ

Bir Garip Aşk 50.bölümde Arnav ve Khsuhi son günlerde Anjali’de yaşanan değişiklikler ile ilgili olarak konuşmaktadır. Khushi, Arnav’ın hayran bakışları altında malikâneye gelen küçük çocuklara korku masalı anlatmaktadır. Ancak çocuklar Arnav’dan korkarak ondan kendilerini koruması için Khushi’ye sığınırlar. Bir Garip Aşk 50.bölüm özeti devam ediyor.

Khuhsi, Arnav ve Anjali arasında bir sorun olduğunu hisseder. İkili Anjali ile ilgili izlenimlerini paylaşırlar. Arnav onun kendilerinden bir şeyler gizlediğine emindir ancak her ne olursa olsun Anjali’nin masum olduğunu düşünüyordur.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Khushi Raizada malikânesini ziyarete gelen küçük çocuklara içerisinde kötü karakterlerin olduğu bir masal anlatmaktadır. Khushi’nin miniklerle iyi vakit geçirdiğini gören Arnav onları hayranlıkla izler ancak çocuklar Arnav’ı o kötü karakterlerden biri sanarak Khushi’nin arkasına saklanırlar. Diğer yandan yıldızları bir türlü barışmayan Manaroma ve gelini Payal arasında yeni tatsızlıklar yaşanacaktır.

Barun Sobti ve Sanaya Irani’nin Bilinmeyen Sırları !

Hemen Tıkla
  • Masum 306.Bölüm Özeti- 22 Ocak Cuma
    Jigar Pari’ye EVLENME TEKLİFİ EDİYOR! Masum dizisi 306.bölüm özetinde Vivan, Pari ve Jigar’ın yakınlaşmasını görünce sinirlenir. Vivan bir şekilde Pari’yi tekrar elde etmenin yollarını arar. Bu arada Radha’da uyanmıştır. Hamileliğin …
  • Masum 305.Bölüm Özeti- 21 Ocak Perşembe
    Pari ve Jigar’ın Yeni Belası VİVAN! Masum dizisi 305.bölümde Gopi ve Pari, Radha’nın kollarından tutup cam parçalarının üzerinde yürütmek ister. İkili Radha’nın Mira’ya yaptıklarının hesabını sormak için böyle bir yol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir