Bir Garip Aşk 42.Bölüm Özeti – 11 Aralık Cuma

ARNAV, SHYAM’I KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR


Arnav ve Khushi arasındaki yakınlaşma arttıkça Shyam’ın kıskançlık
duyguları da kabarmaktadır. Khushi’yle baş başa kalmak isteyen Shyam bu fırsatı bir türlü ele geçiremez ve çareyi Khushi’yi takip ederek onu köşeye sıkıştırmakta bulur. Diğer yandan Arnav, Anjali’nin yatağındaki zehirli akrebin oraya biri tarafından bırakıldığını öğrenecektir.Bir Garip Aşk 42.bölüm özeti devam ediyor

Khushi, Arnav’ın mesajını okur ve onunla buluşmak için terasa çıkarken uzun zamandan beri kendisini takip eden Shyam onu hiç beklemediği bir anda durdurur ve ağzını sıkıca kapatır. Tüm bu olup bitenlerden habersiz olan Arnav, Khushi’nin mesajını görmediğini düşünerek aşağı inerken onun aslında Shyam tarafından zorla alıkonulduğunu görür ve ikili arasındaki konuşmayı büyük bir dikkatle dinlemeye başlar.

Shyam, Khushi’ye onu ne kadar çok sevdiğini anlatıyordur. Bunları duymak Arnav’ı iyice kızdırır ve Shyam ile tartışmaya başlarlar. Öte yandan Shyam’ı bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Anjali zehirli akrep tuzağından kurtulmuştur. Arnav, Anjali’yi öldürmek isteyenin Shyam olduğunu öğrenebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir