Bir Garip Aşk 41.Bölüm Özeti-10 Aralık Perşembe

KHUSHİ VE ARNAV EVLENİYOR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Arnav ve Khushi’nin evliliğini haber alanlar büyük bir şaşkınlık yaşar. Bu evlilik Manaroma ve Shyam tarafından tepkiyle karşılanır. Henüz Khushi’nin ablası Payal ile küçük oğlu Akash’ın evliliğine bilealışamayan Manaroma, diğer gelininin de Gupta ailesinden olmasına karşı çıkar. Bir Garip Aşk 41.bölüm özeti devam ediyor.

Payal ve Aksah’ın düğününün ardından Payal’in gelini olmasını bir türlü hazmedemeyen Manaroma ona istemeyerek de olsa evini açıyor. Arnav ve Khushi’nin evlendiğini görenler büyük bir şaşkınlık yaşar. Nani ve Anjali bu ani evlilik ile ilgili onlardan hemen açıklama yapmalarını ister.

Arnav sorulara cevap vermeyi reddeder ve hızlıca odasına giderek kapıyı kilitler. O Khushi’den karısı olarak 6 ay boyunca Raizda’da kalmasını ister. Henüz gelin olarak Payal’ı bile hazmedemeyen Manaroma, Khushi’nin de diğer oğlu ile evlendiğini öğrenince çılgına döner ve Gupta ailesi ile kavgaya tutuşur. Nani ve Anjali ise Manaroma’dan bu evliliğe saygı duymasını ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir