Bir Garip Aşk 39.Bölüm Özeti – 8 Aralık Salı

ARNAV VE KHUSHİ ARASINDAKİ YAKINLAŞMA SHYAM’I HAREKETE GEÇİRİR

Khushi ortadan kaybolur ve Arnav onu bulmak için yollara düşer. Nani, Manaroma’nın Payal’e karşı sergilediği davranışlardan rahatsızlık duymaktadır ve onu bu konuda uyarır. Khushi’yi yaralı birşekilde bulan Arnav yaralarını sararak onu evine götürür. İkiliyi yan yana gören Shyam ise kıskançlık krizleri geçirmektedir. Bir Garip Aşk 39.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 39.Bölüm Özeti – 8 Aralık Salı


Manaroma’nın Payal’ı bir hizmetçi olarak görmesinden rahatsız olan Nani bu durumdan rahatsız olur ve ona eğer Payal’ı gelini olarak görmeyi kabul etmezse Raizada ailesi ile tüm bağlarını kopartacağını söyler. Arnav ortadan kaybolan Khushi’yi yaralanmış bir şekilde bulur ve yaralarını sargı bezi yardımıyla
kapatarak onu eve götürür.

Khushi’nin Arnav’ın kollarında eve geldiğini gören Shyam  onları kıskanmaya başlar. Onları bir arada gören Nani ve Anjali ise bu durumdan mutluluk duyar. Arnav, Khushi’ye bilezik hediye eder. Hediye ettiği bileziği Khushi’nin bileğinde görmek Arnav’ı mutlu edecektir. Diğer yandan Gupta ailesini ziyaret eden Manaroma onlara nişan için herhangi bir hazırlık yapmadıkları için kızar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir