Bir Garip Aşk 38.Bölüm Özeti – 7 Aralık Pazartesi

ARNAV, KHUSHİ İLE YAKINLAŞMAYA BAŞLIYOR


Ekranların sevilen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Manaroma,’nın Payal’e olan tavrı günden güne can sıkıcı bir hal almaktadır. Manaroma onu gelini olarak değil hizmetçisi olarak görmektedir. Arnav ve Khushi arasında yaşanan yeni gelişmeler aralarındaki ilişkinin seyrini farklı bir boyuta doğru taşır. Bir Garip Aşk 38.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 38.Bölüm Özeti – 7 Aralık Pazartesi

Khushi avucuna kına ile kendi adının baş harfini yazdırmak ister ancak kına yakan kişi onun ne söylediğini tam olarak anlayamadığı için Arnav’ın baş harfini yazar. Nani’nin Raizada ailesine ait kolyeyi Payal’e verdiğini gören Manaroma bu durumdan rahatsız olur.

Daha sonra Payal’den odasına çay servisi yapmasını ister ve Payal ile baş başa kaldığında ona evlendikten sonra kendisine hizmet etmek için kendini hazırlamasını söyler.

Khushi etrafındakilere avucunun içerisinde neden ‘A’ yazılı olduğunu açıklarken Arnav bu konuşmaya kulak misafiri olur. Yaşanan sürpriz bir gelişme ile Arnav ve Khushi’yi birbirlerine yakınlaştırır. İkili arasındaki ilişki artık büyük bir aşkın habercisi halini almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir