Bir Garip Aşk 34.Bölüm Özeti – 3 Aralık Perşembe

AKASH VE MANAROMA KARŞI KARŞIYA GELİYOR!


Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Akash, Payal ile evlenmek istediğini söyler. Khushi ve Arnav ise bu evliliğe yardımcı olmak için, Manaroma’ya rağmen birlikte hareket etmeye başlar. Bir Garip Aşk 34.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 34.Bölüm Özeti – 3 Aralık Perşembe


Yaşanan olayların ardından Akash ve Payal arasındaki bağ hızla güçlenmiştir. Akash, yardımlarından dolayı Khushi ve Arnav’a teşekkür eder. Manaroma ise varlıklı bir aileyi evlerine davet ederek kızlarının Akash ile evlenmesini ister. Ancak bu duruma büyük tepki gösteren Akash, ailesine Payal ile evlenmek istediğini söyler. Tüm aile Gupta ailesinden bir gelinin eve gelecek olmasına çok sevinirken Manaroma ise Payal’i arayarak ona kızar.

AKASH VE PAYAL EVLENİYOR


Arnav ile Khushi’nin, Akash ve Payal’ın evlenmesi için hazırladıklarıplan sonuç verir. Ancak Manaroma’nın bu evlilik için bir şartı vardır. Öte yandan Anjali ile karşılaşan Shashi onunla Shyam hakkında
konuşmak istediğini söyler.

Khushi ve Arnav, Akash ile Payal’ı barıştırmak için bir plan hazırlamaktadır ancak Payal bu plandan haberdar olur. Bunun üzerine Arnav da Payal ve Akash’ın aileleri ile onların evliliği hakkında konuşmaya karar verir. Manaroma, bu evliliği kabul eder ancak bir şartı vardır. Evlilik haberini alan herkes mutlu olur ve Akash ile evlenmeyi kabul ettiği için Payal’a teşekkür eder. Her iki ailede Akash ve Payal’ın evliliğine onay verir. Diğer yandan Anjali ile karşılaşan Shashi ona Shyam hakkında bazı açıklamalarda bulunmaya karar verir. Shashi, Anjali’ye Shyam’ın gerçek yüzünü anlatacak mı?


Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat
21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir