Bir Garip Aşk 33.Bölüm Özeti – 2 Aralık Çarşamba

AKASH, ARNAV’A YAKALANIYOR

Kanal 7 ekranların rekortmen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav nişan tarihi yaklaştıkça ve evdeki hazırlıklar yoğunlaştıkça daha da tedirgin olmaya başlar. Akash ise Payal’e hediyeler götürürken Arnav’a yakalanınca olaylar karışmaya başlar.

Bir Garip Aşk 33.Bölüm Özeti – 2 Aralık Çarşamba


Devyani ve Anjali’nin de katkıları ile nişan hazırlıklarında son aşamalara gelinmiştir. Eve dönen Arnav, Lavanya’nın üzerinde geleneksel bir sari görünce ona çok kızar. Yaşananların ardından gözyaşlarını tutamayan Lavanya, Arnav’ın kendisine niçin böyle kaba davrandığını anlamlandıramaz. Diğer yandan Shyam’ın bahaneleri arttıkça Anjali’nin de şüpheleri artmaktadır. Tesadüf eseri Akash’ın bir mağazadan hediyeler aldığını gören Arnav, onu gizlice takip edince Payal’e karşı duyduğu aşktan haberdar olur. Ancak kendisi bu aşkın karşısında durmaktadır. Khushi ve Arnav nasıl bir anlaşma yapacak?
Lavanaya’nın yeniden Arnav’ın gözüne girebilmek için yaptığı plan ne?

Lavanya, nişan alışverişlerinde kendisine yardımcı olması için Khushi’yi de yanına alır. Nişan elbisesi için ne alacağına bir türlü karar veremeyen Lavanya en sonunda Khushi’nin önerdiği elbiseyi almaya karar verir. Ancak Arnav o elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’ya kızar.

Shyam’ın nişan yüzüğünü sakladığını fark eden Anjali büyük bir şaşkınlık yaşar. Anjali’nin yüzündeki endişeli ifadeyi gören Nani, ona ne olduğunu sorar. Arnav ile yıldızları bir türlü barışmayan Khushi, sakarlıklarına devam etmektedir ve bu durumdan iyice sıkılan Arnav onu bir kez daha aşağılar. Nişan töreni için hazırlıklara başlayan Lavanya, Khushi’nin önerdiği nişan elbisesini satın alır.  Arnav ise bu elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’yı aşağılar. Khushi ise Lavanya’yı savunmak için Arnav ile tartışmaya girişir.  Khushi için edişelen Anjali, Shyam ile konuşmaya karar verir ancak Shyam onun sorularına kaçamak cevaplar vermektedir. Payal ile buluşacak olan Akash büyük bir heyecan
içerisindedir. Diğer yandan Khushi ile Arnav tesadüfen aynı restoranda sürpriz bir şekilde karşılaşırlar. Bu karşılaşma ikili arasında yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.


Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat
21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir