Bir Garip Aşk 32.Bölüm Özeti – 1 Aralık Salı

ARNAV NİŞAN TARİHİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Kanal 7 ekranların rekortmen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav’ın nişan hazırlıkları başlamıştır. Anjali, Khushi’deki mutsuzluğun sebebini sorgulamaya başlar. Arnav’ın nişan tarihi hakkında yapacağı önemli değişiklik ise herkesi şaşırtacaktır. Bir Garip Aşk 32.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 32.Bölüm Özeti – 1 Aralık Salı


Anjali, Khushi’nin nişanlanacak olmasına rağmen tavırlarındaki endişe ve mutsuzluğu Arnav ile paylaşır. Arnav’ın vereceği cevaplar ise Anjali’nin kafasının daha da fazla karışmasına sebep olur. Arnav ve Khushi artık birbirlerini nerede görseler hemen uzaklaşmaya çalışırlar. Anjali ve Devyani nişan için hazırlıklara başlamıştır. Arnav nişan günü hakkında önemli bir değişiklik yaparak herkes şaşırtır. Shyam’ın Khushi ile konuşurken ağzından kaçırdığı bir cümle onu çok şaşırtır. Akash ise Payal hakkında konuşmak için Manohar’ın evine gider. Khushi ile Arnav arasındaki duygusal bağ ise giderek güçlenmeye başlamıştır.

Khushi’nin davranışlarında farklılıklar olduğunu gören Arnav, Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşünmektedir. Shyam’ı sevmediği halde onunla nişanlanan Khushi ise onu tanıdıkça dışarıda göründüğü gibi iyi biri olmadığını anlar. Öte yandan evliliğe uzak duran Arnav ani bir karar alarak Lavanya ile nişanlanmaya karar verir.

Arnav, Khushi’nin Shyam ile nişanlılığını bir sır gibi saklıyor oluşundan rahatsızlık duymaktadır. Khushi’nin kendisiyle konuşurken sergilediği davranışlar Arnav üzerinde onun mutsuz olduğu izlenimini uyandırır. Bu sebepten dolayı Arnav, isteksiz de olsa, Khushi’nin Shyam ile yapmış olduğu nişanı kutlar, Shyam’ın çok
iyi bir karaktere sahip olduğunu söyler ve daha sonra Khushi’nin yakın dostu Anjali ile konuşur. Ona Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşündüğünü ve bu konu hakkında bilgisi olup olmadığını sorar. Diğer yandan Arnav’ın evliliğe uzak duruşundan rahatsız olan Lavanya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Arnav onunla nişanlanmaya karar vermiştir. Lavanya ise ailesinin bu nişana gelemeyeceğinden endişe duymaktadır. Arnav’ın Lavanya ile nişanlanacağını duyan Khushi’nin hayal kırıklıklarına bir yenisi daha eklendir.


Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat
21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir