Bir Garip Aşk 31.Bölüm Özeti – 30 Kasım Pazartesi

KHUSHİ NİŞAN YÜZÜĞÜNÜ KAYBEDİYOR!

Kanal 7 ekranların rekortmen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam Akash, Payal’den duygularına karşılık alamayınca çok üzülür. Khushi’nin nişanlı olduğunu öğrenen Raizada ailesi çok şaşırsa da Arnav hissettiklerini açıklayamaz.

Bir Garip Aşk 31.Bölüm Özeti – 30 Kasım Pazartesi


Payal, Akash’ın kendisine karşı hissettiklerini öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşar ama vereceği cevap olumsuzdur. Parmağındaki yüzüğü Raizada malikânesinde düşüren Khushi, Shyam’ın tepkisi ile karşılaşır. Yüzüğün sahibini arayan Anjali ise büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Ertesi gün malikâneye giden Khushi her fırsatta yüzüğü bulmaya çalışır ama başarılı olamaz. Shyam’ın baskıları artmaya başlayınca durumu evdekilere söylemek mecburiyetinde kalan Khushi’nin nişanlandığını söylemesi herkesi çok şaşırtır. Arnav ise duygularını açıkça ifade edemez. Arnav daha sonra Khushi’ye nişanlanması hakkında neler söyleyecek? Khushi’yi arayan Shyam telefonu Anjali açınca ne diyecek?

Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulan Arnav yazılanları okuduğunda büyük bir şaşkınlık yaşar. Lavanya ve Nani Khushi’nin Raizada’da kalmasını istemektedir ve bunun için kendi aralarında sahte bir kavgaya tutuşurlar. Khushi dikkatsizliği sonucu Shyam’ın nişan yüzüğünü kaybeder. Bu durum
Manaroma’nın hiç hoşuna gitmez.

Lavanya ve Nani, Khushi’nin Raizada’da kalmasını sağlamak için bir plan hazırlamaktadırlar. Manaroma, Khushi ile tapınakta buluşmak ister. Bu arada Arnav tesadüfen Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulur. Başına gelen talihsiz kazalardan bir türlü kurtulamayan Khushi havuz kenarında gezerken tam
havuzun içine düşeceği sırada Arnav onu kurtarır ve uzunca bir süre göz göze gelirler. Diğer yandan Shyam evlilik tarihini belirlemeye çalışmaktadır. Payal, Akash’a uzun zamandan beri arzuladığı hediyeyi satın alır. Khushi nişan yüzüğünü kaybedince büyük bir korkuyla onu aramaya koyulur. Khushi’deki bu telaşı fark eden Manaroma ise durumu öğrendiğinde büyük bir şok geçirir. Khushi nişan yüzüğünü kaybettiğini Shyam’a söylemeye karar verir. Arnav, Khushi’ye yüzüğün kendisinde olduğunu ancak geri vermek için bir şartı olduğunu söyleyecektir. Arnav Khushi’den ne isteyecek?


Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat
21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir