Bir Garip Aşk 24.Bölüm – 23 Kasım Pazartesi

SHYAM, SHASHİ’Yİ ORTADAN KALDIRMAYA KARAR VERİYOR.


Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, ormanın içerisinden yürüyerek ulaştıkları ilk köyde misafir olan Khushi ve Arnav’ı burada büyük sürprizler bekliyordur. Shyam hakkındaki gerçekleri öğrenen Shashi’nin ise başı derttedir. Bir Garip Aşk 24.bölüm özeti devam ediyor.

Bir Garip Aşk 24.Bölüm – 23 Kasım Pazartesi

Arabanın arızalanması sonucu yollarına yürüyerek devam etmek zorunda kalan Arnav ve Khushi, bir köye misafir olurlar. Akash ise annesine Payal hakkında söylediklerinden dolayı büyük bir tepki gösterir. Köyde Khushi’ye para veren Arnav, ondan başının çaresine bakmasını isteyince olaylar karışır. Khushi, Arnav’ı göndermek istemez. Arnav ise zeki planı sayesinde Khushi’yi köşeye sıkıştırır. Etraftaki herkes onların yeni evli bir çift olduğunu düşünmektedir.


Anjali ve Shyam’ın telefon görüşmelerini dinleyen Shashi ise Shyam’ı takip ederek onun hakkındaki gerçekleri öğrenir. Gerçek yüzünün ortaya çıkmasından endişelenen Shyam, Shashi’yi ortadan kaldırmaya karar verir. Khushi ve Arnav karşılarına çıkan zorlukları atlatabilecek mi? Shyam’ın Shashi için hazırladığı
tehlikeli plan başarılı olacak mı?


Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat
21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir