Bir Garip Aşk 10.Bölüm – 9 Kasım Pazartesi

KHUSHİ GİZLİCE ARNAV’IN OFİSİNE GİDER

Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta , Arnav bayılmak üzere
olan Khushi’yi son anda yakalar. İkili arasındaki nefret yerini tuhaf duygulara bırakmaya başlamıştır. Manaroma, Akash’ın seçimleri konusunda endişelenirken Devyani de Lavanya’yı torunundan uzaklaştırmak ister.Khushi’nin uzun süre ayakta hareketsiz kaldığını gören Arnav, onun bayılacağını anlayınca hemen yakalar. İkili uzun süre birbirlerine baksalar da tek laf etmez. Manaroma, Khushi ile birlikte gelen Payal’in oğlu Akash’ın etrafında çok fazla dolaşmasını istemez. Shyam ise Anjali’ye verdiği sözü yerine getirmek için işlerinin olduğunu söyleyerek halanın yanından ayrılır. Eve döndüklerinde Payal, Khushi ile Akash hakkındaki düşüncelerini paylaşır. Devyani ise Arnav’ı Lavanya’dan uzak durması konusunda bir kez daha uyaracaktır. Ertesi gün Khushi, Arnav’ın ofisine gitmek zorunda kalır. Ofiste neler olacak? Arnav ve Khushi bir kez daha karşılaşacak mı? Arnav, onu yeniden işe alacak mı? Bir Garip Aşk bölüm özeti devam ediyor.

Payal ve Khushi ,Anjeli’nin tören tepsisini vermek için mabede giderler. Payal önden giderken Khushi arkada kalır ve başı döner. Uzaktan onu izleye Arnav Khushi’nin bayılacağını fark ettiği anda depara kalkıp onu düşmeden yakalar. Önce kolundan tutup yakalar sonra kucağına alıp taşır.

Payal, Anjeli’den özür diler. Anjeli ise tepsiye tekrardan kavuştuğu için mutlu olur. Payal’i gören Manaroma ise pek memnun olmaz. Oğlu Akash ise annesiyle aynı fikirde değildir. Gözlerini Payal’den alamaz.

Arnav Khushi’yi kendine getirmeye çalışır ve ona bir bardak su verir. Böylece Arnav Khushi’nin orucunu açmış sayılır. Khushi kendine gelemediği için durumu idrak edemez. Aradan vakit geçince yanında hem Arnav vardır hem de orucunu bozmuştur. Hemen ne yaptığını sanıyorsun diye çıkışır. Arnav da bayıldığını söyler. İkili kavga edip ayrılırken birbirine çarpar.

Lavanya da Manaroma ile ayaküstü dedikodu yapar. Lavanya Payal’e kim bu teyze der. Manaroma da ona yırtık sarecinin ablasını olduğunu söyler.

Çıyan ise şey Syham da Payal ve Khushi’nin mabede gittiğini öğrenmiş kendine zaman kazandırmaya çalışır. Bir yandan halayı arayıp kızların gelip gelmediğini sorar. Diğer yandan kendisini arayan Anjeli’yi oyalamaya çalışır.

Bir Garip Aşk 10.Bölüm – 9 Kasım Pazartesi

Oruç açma zamanı gelince herkes orucunu açar. Anjeli gözü yaşlı çevresindekileri izler. Khushi de Arnav’ın Lavanya’nın orucunu açışını izler.

Artık Payal ve Khushi gitme vakitlerinin geldiğini söyler. Anjeli de gitmeyin kocamla tanışırsınız deyip durur. Kızlar kapıdan Çıyan bacadan misali… Syham içeriye girer. Anjeli gözü yaşlı şekilde koşup kocasının boynuna atlar. Syham karısına bir diller bir nağmeler döker.

Payal Khushi’ye önceden Akash ile tanıştığını anlatır. Khushi Anjeli’nin Akash’ın ve Devyani’nin çok iyi insanlar olduğunu konuşurlar. Selam merhaba güle gülenin taklidini yapıp dalga geçerler.

Khushi yatağa girdiğinde gözlerini kapadığında Arnav’ı görür.Gözüne bir türlü uyku girmez.

Ertesi sabah Syham tüm evi ele geçirmiş kibar mutlu neşeli damat rolüne bürünmüştür. Evde kahkahalar dinmek bilmez. Arnav’ın da aklı Khushi’dedir. Mabed de onun orucunu açışı aklına gelir.

Evde de ekonomik kriz baş göstermiştir. İki evde de iflas bayrakları çekilmek üzeredir.

Shyam Lavanya meselesini öğrenip olaya el koyar önce anneanneyle konuşup ikna eder. Lavanya da Raizada Malikanesi’nde yaşayacaktır. Arnav ofise giderken bun habei Lavanya’ya verir. Khushi de zorla aklına ofiste unuttuğu şeyleri aklına getirip ofisin yolunu tutar. Pazar günü kimsenin olmayacağını düşünür.

Shyam da halayı aramış Khushi’nin ofise gittiğini öğrenir. Aman Allah’ım Arnav da ofise gitti deyip endişelenmeye başlar. Bakalım Khushi ve Arnav arasında ofiste neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir